1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
Ola_1985

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60133

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-21, 00:46   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi napisał/a:

Niestety czas jaki dla mnie przeznaczył to były 3 min a 100 pytań. :-(


To jest karygodne i strasznie irytujące. :| Wiem, że lekarze mają wielu pacjentów i nie zawsze trafiamy do nich w odpowiednim momencie, jednak mogliby wykazać choć trochę dobrej woli i na przykład powiedzieć, kiedy będą mieli trochę więcej czasu na udzielenie szczerych, merytorycznych informacji.
U nas całe szczęście jest teraz taka onkolog, która o każdej porze dnia i nocy znajdzie czas, ale to, co było wcześniej z innymi lekarzami woła o pomstę do nieba, dlatego rozumiem doskonale Twoje rozżalenie.

Ściskam!
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
Ola_1985

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60133

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-18, 11:56   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi, super pomysł! :)
Trzymam kciuki, żeby szwagier zdobył się na odwagę i z Tobą pogadał albo odpisał na list. Myślę, że jest to Mu potrzebne, bo udawanie że nic się nie dzieje nikomu nie służy.

Pozdrawiam!
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
Ola_1985

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60133

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 22:25   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi napisał/a:
Jeżeli wyniki krwi są złe to chemia której się nie dostanie przepada czy jest przesuwana?


Przesuwana, przynajmniej tak było u nas, nic nie przepadło :)
Myślę, że szwagier powinien mieć zrobione kontrolne TK, u mojego Taty zazwyczaj miało to miejsce właśnie po trzecim cyklu. Może jak jutro zakończy ten cykl to dostanie od razu skierowanie.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group