1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
OLILB

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 18469

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-18, 11:37   Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
z ciekawości sprawdziłem sobie jaki jest koszt tabletek z kapsaicyną - całe 38 zł. Kurkuma w sklepie kosztuje 1,20 zł, za wyciąg z ogórka morskiego płaciłem w USA 7 dolarów. Przy cenach leków jakie były wypisywane za każdym razem po wyjściu ze szpitala to są śmieszne kwoty. Oczywiście nic nie pomogło, było już za późno ale mama bardzo bała się śmierci, a tak miała poczucie że jeszcze coś robimy do końca.
  Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
OLILB

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 18469

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-18, 08:43   Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
Nie rozumiem podejścia niektórych ludzi. Pewien profesor zwyczajny, który prowadzi badania na komórkami nowotworowymi powiedział mi "spróbuj, nie masz nic do stracenia", nawet sugerował aby zapytać o leczenie niekonwencjonalne w sklepach zielarskich. Zaznaczam, że lekarze zaproponowali tylko chemioterapię i radioterapię paliatywną. Kiedy sytuacja jest taka, że lekarze nie dają żadnej nadziei negowanie leczenia niekonwencjonalnego moim zdaniem nie jest na miejscu. Oczywiście, małe jest prawdopodobieństwo, że pomoże, ale osobie chorej jak i jej rodzinie daje poczucie, że jeszcze coś próbuje się jeszcze zrobić, daje nadzieję.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: majkelek: 2015-08-28, 12:44 ]
To ja zapraszam Pana Profesora Zwyczajnego do dyskusji na Forum a nie radzenia chorym w ukryciu. Tytuł naukowy mam, dorobek jakiś już także mam i jestem pracownikiem naukowym. Forum stoi otworem dla tych, którzy posługują się dowodami naukowymi ('In God we trust, everyone else has to bring data'), a nie zasłaniają się autorytetami.

  Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
OLILB

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 18469

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-17, 22:00   Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
http://www.medonet.pl/spo...age=1&AppID=333


gdyby nie było w tym grama prawdy nie pisaliby o tym na wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapsaicyna

Moim zdaniem leczenia konwencjonalnego nie zastąpi, ale jeżeli lekarze nie dają szans na wyleczenie, szkoda nie spróbować.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group