1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
OLILB

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16780

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-17, 21:35   Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
Czy ktoś słyszał, że można w Polsce od niedawna sprowadzić leki na bazie marichuany?


Link ukryty.


Słyszałem, że bardzo pomaga na ból nawet kiedy morfina nie działa dobrze, ale w Polsce leki nie są osiągalne.
  Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
OLILB

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16780

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-16, 16:53   Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
Oczywiście nie neguję faktu, że najważniejsze jest leczenie konwencjonalne, ale kiedy lekarze kierują chorego do hospisjum to już chyba nie ma nic do stracenia...

http://faktydlazdrowia.pl...adania-naukowe/


http://ulubione.blutu.pl/ogorek-morski-nowotwory/
  Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
OLILB

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16780

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-16, 16:20   Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
poczytaj sobie w internecie, np. antyrakowe właściwości kurkumy opisano na wielu poważnych portalach. O ogórku morskim też jest coraz głośniej, wiem że w zaawansowanym stadium raczej już nic nie pomoże, ale chyba warto spróbować, na pewno nie zaszkodzi.
  Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
OLILB

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16780

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-16, 13:22   Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
A czy lekarz prowadzacy daje jakies szanse? Wlasnie dlatego!

Wiem ze to pewnie nic nie pomoze ale na pewno w tej sytuacji nie zaszkodzi. Sa przeprowadzone badania ktore pozwalaja przypuszczac ze suplementy o ktorych napisalem moga miec dzialanie niszczace komorki nowotworowe.
  Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
OLILB

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16780

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-16, 09:59   Temat: wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i kurkuma
[dyskusja wydzielona z tego miejsca]

spróbuj jeszcze kupić wyciąg z ogórka morskiego (sea cucumber) i podawaj duże ilości kurkumy - jest też preparae curcuminum complex. U mojej mamy niestety już nic nie pomogło, ale może Ty masz więcej czasu, ja podałem za późno kiedy już nie kontaktowała i miała problemy z połykaniem. Sea cucumber ciężko dostać w Polsce ja sprowadzałem ze stanów i anglii więc jak masz tam znajomych mogą Ci wysłać. Podawałem jeszcze rosyjski wyciąg z huby - BEFUNGIN. Ratuj się jak możesz, doskonale wiem co teraz przechodzisz. Życzę dużo sił podczas trudnej walki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group