Link do strony z możliwością wsparcia forum:

https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
OLILB

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 9586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-09-16, 13:29   Temat: Rak trzonu macicy
Spokojnie, spróbuj zamieścić jeszcze raz wynik, ten jest nieczytelny. Są tutaj specjaliści, którzy na pewno dobrze Ci doradzą. W obecnych czasach rak to nie zawsze jest wyrok. Zamieść jeszcze raz wyniki badań usuwając dane personalne Mamy i lekarzy i cierpliwie czekaj.
  Temat: Zioła
OLILB

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 9361

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-10-04, 16:45   Temat: Zioła
Witam,

jakiś czas temu zadzwonił do mnie znajomy z pytaniem o stan mojej mamy. Niestety było już za późno, bo chciał zaproponować jej leczenie alternatywne. Jednak się tym zainteresowałem, proszę o informację jeżeli ktoś o tym słyszał, mam wielu znajomych chorych na raka, ale podchodzę sceptycznie do takich tematów, bo próbowałem wielu specyfików kiedy zaprzestano chemioterapii, niestety bezskutecznie. Poniżej wkleję część materiałów jakie mi przesłano:

"Zastosowanie kuracji HORAKA w terapia przeciwnowotworowej:
Standardowa terapia medyczna niszczy nasze zdrowe komórki poprzez zastosowanie chemii w tzw. chemioterapii. Osłabia nasz organizm poprzez zastosowanie cytostatyków. Osłabiony organizm nie jest w stanie zwalczyć problem oraz zregenerować się.
Nowotwór jest uleczalny ponieważ rozwija się jako forma szybko rozrastającego się grzyba. Grzyby funkcjonują w środowisku silnie zakwaszonym. Dlatego stan silnego zakwaszenia ustroju związany z kulturą naszego życia oraz zastosowanie przez konwoncjonalną medycynę chemii która mocno zakwasza organizm nie daje pożądanych efektów, wręcz pogłębia proces nowotworowy. Jednocześnie powoduje zwiekszenie namnażania się komórek nowotworowych. W USA wg. danych statystycznych co 2-ga osoba umiera na chorobę wieńcową, co 3-cia umiera na raka. Problem jest więc bardzo duży. Co gorsza pogłębia się. Gdyby medycyna konwencjonalna była skuteczna w działaniach przeciwnowotworowych powyższy Status Qvo nie miałby miejsca. Odpowiedzią na nowotworzenie komórek organizmu oraz zmiana stanu ustroju na lepsze jest poniższa terapia. Wg naszych kilkuletnich doświadczeń Ta Terapia DZIAŁA.
W kuracji Horaka zachodzi proces kompleksowego biopozytywnego działania na organizm poprzez synchroniczne działanie kilku elementów :
1 .Silne odkwaszenie organizmu – środowisko lekko zasadowe naszych płynów wewnetrznych nie dopuszcza do rozwoju grzyba –raka - PROBALANCE
2. Kompleksowe oczyszczenie organizmu z toksyn ( rak wytwarza masowo duże ilości toksyn które niszcząc nasz organizm doprowadzają ustrój do powolnej i bolesnej smierci) – ALOE VERA SIVERA, FIGUACTIV HERBATA ZIOŁOWA, WODA
3.Właściwe nawodnienie wewnątrzkomórkowe - usuwanie toksyn z moczem - FIGUACTIV HERBATA ZIOŁOWA, DUŻE ILOŚCI WODY
4. Wewnątrzkomórkowe odżywienie organizmu - FIGU SHAKE, FIGU ZUPY
5. Uzupełnienie niedoborów mikro, makro-elementarnych, vitaminowych- PROBALANCE, FIGU SHAKE, FIGU ZUPY
6.Wzbogacenie ustroju w pierwiastki śladowe – potrzebne do właściwego funkcjonowania życiodajnych cykli biochemicznych - PROBALANCE, FIGU SHAKE, FIGU ZUPY
7.Zwiększenie produkcji mechanizmów odpornościowych organizmu – COLOSTRUM, CZYSTEK , PROBIOTYK 12
8.Niszczenie komórek rakowych - REISHI PLUS
9. Ochrona naczyń głównych, włośniczek i serca – OMEGA3
10. W konsekwencji terapia doprowadza ustrój do Homeostazy czyli stanu równowagi a organizm zaczyna proces niszczenia i usuwania komórek nowotworowych.


Czas trwania kuracji przeciwnowotworowej min. 4 miesiące +

Instrukcja zastosowania Horaka przy poniższym dawkowaniu / dzień:

PROBALANCE 360 – 5 x 4 tab. po jedzeniu
COLOSTRUM 60 - 2x 1 kaps (min) , 2x2 (max)
ALOE VERA SIVERA- 1 łyżeczka x2 -rano i wieczorem, po dwóch tyg. zwiększyć dawkę do 2x 30mil. dziennnie. Aż do uzyskania 3 litrów miesięcznie.
FIGUACTIV HERBATA ZIOŁOWA - 1,5 litra dziennie pić cały dzień
PROBIOTYK 12 - 2x1kaps.
FIGUACTIV SHAKE – 1x dziennie (jako śniadanie lub do śniadania)
FIGUACTIV ZUPA – 2x dziennie (jako obiad i kolacja lub do objadu i kolacji)
REISHI PLUS -2 x 2 kaps.
CZYSTEK – 2x2kaps.
OMEGA 3 – 3x1kaps.

Wszystkie powyższe produkty stosujemy codziennie.
Podczas terapii przeciwnowotworowej - absolutny zakaz spożycia CUKRU pod każdą formą także ALKOHOLI oraz BIAŁKA ZWIERZĘCEGO.
Spożywać OWOCE, WARZYWA, KASZE – w dużych ilościach, ( bez BANANÓW, WINOGRON I ARBUZÓW- bardzo duża ilośc cukru )"

Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś o tym słyszał.
  Temat: Ostatnie chwile bliskiej osoby...
OLILB

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 14605

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-04, 16:38   Temat: Ostatnie chwile bliskiej osoby...
niestety nie ma na to recepty, musisz przez to przejść. Moja mama odeszła 2 miesiące temu, a ja mam cały czas przed oczami ostatnie chwile, ostatnie tchnienie... Mama odchodziła w ciężkich cierpieniach, ostatnie 2 tygodnie to jeden wielki ból, z którym anestezjolodzy nie potrafili sobie poradzić (przerzut na trzustkę - ból nie do opanowania). Ktoś powiedział, że po roku będzie lepiej. Trzymaj się bo przed Tobą ciężkie chwile, ważne żeby być teraz cały czas przy chorym, aby nie czuł się opuszczony. Możesz pocieszać się tym, że niedługo tata będzie po tej lepszej stronie, a Ty za jakiś czas też do niego dołączysz, każdego z nas to przecież czeka. Życzę wytrwałości i dużo siły
  Temat: Przerzyty do OUN - jaki steryd przy obrzęku mózgu
OLILB

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3817

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-08-16, 20:59   Temat: Przerzyty do OUN - jaki steryd przy obrzęku mózgu
patomorfolog z CO napisał/a:
A masz zamiar lekarzowi mówić który steryd ma podawać?Był moment, że moja mama podczas choroby (przerzuty do mózgu) wymiotowała przez ok. 2 tygodnie. Dużo czytałem w internecie i po położeniu jej do szpitala zasugerowałem lekarzowi, aby podać mannitol. Lekarz był normalny i powiedział że spróbuje. Po podaniu wymioty ustąpiły jak ręką odjął. Moim zdaniem każdy lekarz powinien mieć w sobie trochę pokory, chociaż większości szczególnie małomiasteczkowych lekarzy wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group