1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Nerwicowiec

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1852

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-11-14, 10:27   Temat: Żywność w proszku typu Protifar
Potrzebuje jakiegoś proszku który by można dodawać do zmiksowanych zup bez smaku, który zawiera wiecej kalorii niż Protifar.
Moja mama jest niedożywiona i potrzeba dostarczac jej jak najwiecej kalorii ale ma problemy z połykaniem więc szukamy czegoś co by można dodawać do zupy żeby te kalorie podbić, czy zna ktoś jakies kaloryczne suplementy w proszku które by mógł polecic?

[ Dodano: 2022-11-14, 10:28 ]
Nie moge edytować posta, nie chodzi ze zupy bez smaku, tylko żeby ten proszek był bez smaku,
przepraszam pisze chaotycznie ale to z powodu nerwów
  Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Nerwicowiec

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1852

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-10-12, 16:00   Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Moja mama wierzy ze ona wyzdrowieje, ma nawet plany co robic jak juz dojdzie do zdrowia. Tak jakby nie wiedziała ze lekarz juz ją skreślił,. To jest mega smutne dla mnie, jak nic nigdy w zyciu.

A czym sie zajmuje takie hospicjum domowe? Do nas co dwa-trzy dni przyjezdza taka pani ktora zmienia mamie opatrunki na twarzy i uchu.

Jeszcze ostatnia rzecz, jak sobie z tym radzić? Ja wypłakowuje sie wszystkim swoim bliskim, przy mamie udaje ze nie płacze i ze wierze ze wyzdrowieje.

Mój ojciec natomiast w ogole stara sie o tym nie rozmawiac, bo mowił ze go to rozrywa od środka, boje ze on tez sie nerwowo wykonczy to starszy człowiek po zawale
  Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Nerwicowiec

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1852

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-10-11, 15:32   Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Dopytywalem dzis lekarza i wkoncu powiedział mi ze "Życie pana mamy nie jest juz liczone w latach tylko w miesiącach", co znaczy ze jest tragicznie. Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś tutaj w bliskim otoczeniu spotkał sie z jakimś cudem, gdzie lekarze dawali komuś tylko kilka miesięcy a okazywało sie ze wracal do zdrowia? czy to jest w ogole realnie możliwe? ciezko mi sie pogodzic z tą myślą i czuje sie fatalnie a nie moge sie załamywac bo mam jeszcze ojca o którego trzeba dbać, nie wiem jak sobie z tym poradzić i szukam cudów
  Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Nerwicowiec

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1852

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-10-09, 21:48   Temat: Rak płaskonabłonkowy ucha pT4 pN1 M0
Mam pytanie czy tego raka mozna wyleczyć?
Była juz operacja, radioterapia, potem wznowy, chemia jakas paliatywna - wszystko to nieskuteczne,
teraz mama jest leczona immunoterapią Cemiplimab Libtayo.
Na ostatniej tomografii napisano zmiany naciekowe w dole skroniowym z osteolizą kości.

Stan mamy jest taki że jest osłabiona ale nie czuje bólu, bierze tylko ibuprom na noc, wczesniej musiała brać jakieś pastylki podpoliczkowe i różne inne silne leki żeby ból minął.

Moje pytanie jest takie, czy jest jakakolwiek nadzieja wyleczenia tego? Jestem w rozpaczy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group