1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-12-14, 22:47   Temat: rak drobnokomòrkowy
Dziękuję Wam. U nas nadal dobre wieści, mama czuje się dobrze. W tym tygodniu 3 chemia.
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-28, 18:12   Temat: rak drobnokomòrkowy
Tomograf zrobiony, głowa "czysta". ;)
Mama już w domu, czuje się dobrze.
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-26, 18:54   Temat: rak drobnokomòrkowy
Dziś pierwszy dzień drugiej dawki chemii, mama mówi, że czuje się dobrze i, że lekarz też mówi, że wyniki ma dobre i jest zadowolony.
W piątek robią jej tomograf więc trochę się uspokoiłam odnośnie szpitala, bo skoro sami od siebie to kontrolują to znaczy, że są w porządku.
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-24, 21:40   Temat: rak drobnokomòrkowy
Dzięki za odpowiedź. Dodaje to otuchy. W tym tygodniu 2 chemią, oby poszło równie pomyślnie...
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-22, 19:29   Temat: rak drobnokomòrkowy
Jest tu ktoś kto mógłby zerknąć? Mamie zaczęły wypadac włosy a nawet drugiej chemi jeszcze nie miała...
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-20, 21:12   Temat: rak drobnokomòrkowy
Załączam wyniki morfologi po chemii i ostatnie wyniki.

Mam czuje się dobrze więc jakoś nie myślimy o chorobie. W przyszłym tygodniu druga chemia, zobaczymy jak będzie.





  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-15, 12:18   Temat: rak drobnokomòrkowy
Gosolar powiedz mi proszę jak przebiegała choroba? Bo z opisu widzę, że walczylyscie rok zaledwie...
Mama na razie czuje się dobrze, ma spory apetyt nawet tylko widzę, że ja kaszel męczy, choć mama uważa, że to przez suche powietrze.
Na razie jest ok i nasze nastroje są ok, boję się co będzie jak chemią przyniesie że sobą skutki uboczne.
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-10, 22:12   Temat: rak drobnokomòrkowy
Postaram się zdobyć wyniki mamy w tu zamieścić. Najbardziej się boję, że choroba szybko zabierze mi mamę...
Ciężko jest zmagać się z tym jako bliska osoba chorej. Ciężko więc sobie nawet wyobrazić co teraz czuje mama więc bardzo chciałabym jej pomóc psychiczne teraz.
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Natus276

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-09, 22:58   Temat: rak drobnokomòrkowy
Witam. Mój pierwszy post tutaj więc przepraszam jeśli coś jest nie tak.
Niedawno usłyszeliśmy diagnozę drobnokomorkowy rak płuc z naciekami u mamy. Przerażające bo nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tak poważną chorobą bliskiej osoby... Nie wiem co myśleć wszędzie czytam o innych rokowaniach.
Jedyne co wiem dokładniej o wynikach to T4N2Mx. Poczytałam że stadium jest więc zaawansowane, prawda?
Czy Mx oznacza,że przerzuty gdzieś są, ale niewiadomo gdzie?
Mama jest po pierwszej chemi (3 dni kroplowki i 21 dni przerwy) czuje się dobrze nie ma na razie skutków uboczubocznycnawet teraz więcej zjada niż przed chemią.

Powiedzcie mi proszę czego mam się spodziewać?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group