1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-05, 19:28   Temat: Tu trzymamy kciuki
Myszka30 napisał/a:
maxdata26,
:okok" :okok" :okok"


I jeszcze odemnie :) :okok" :okok" :okok"
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-03, 21:32   Temat: Tu trzymamy kciuki
Zacisnę kciukasy jak mocno się da :cmok:
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-03, 22:14   Temat: Tu trzymamy kciuki
Kciuki zaciśnięte mocniaście!!!
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-10-13, 12:27   Temat: Tu trzymamy kciuki
ISTNIENIE- :-D super, bardzo sie ciesze że jest OK :)

Michałowi...- [*] :-(

Moja mama wczoraj była na mamografii, a jutro ma TK... Oby się okazało ze chemia zbiła tego potwora... :uuu:

[ Dodano: 2009-10-14, 12:27 ]
Proszę o kciuki. Dziś o 14.00 mama ma tomografię a za tydzień wyniki.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-25, 09:02   Temat: Tu trzymamy kciuki
SOJA- oby wyniki dobre były :uhm!:
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-10, 20:51   Temat: Tu trzymamy kciuki
Prosze o nie wpłacanie pieniążków na konto Kasi :(
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-06, 13:34   Temat: Tu trzymamy kciuki
Myślę że jak najbardziej można dodać ze tu można przeczytać o Kasi.

Dziękuję Wam z całego serca :*
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-05, 18:35   Temat: Tu trzymamy kciuki
chyba nie off...
A jeżeli tak to przepraszam

Razem z kciukami za Kasię prosze o pomoc dla niej tych którzy mogą pomóc.
Ważne jest też rozesłanie zdjęć Kasi gdzie się da.

http://nasza-klasa.pl/pro...lery/album/2/78







Dziękuję
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-08-24, 13:20   Temat: Tu trzymamy kciuki
Moze sie Kasia nie obrazi... ostatnio czesto laduje w szpitalu na odciagnieciu wody z brzucha. Teraz też ma badania i nie wiem co sie dzieje ze nawet nie ma ochoty rozmawiać :( Martwię sie przeokrutnie.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-08-23, 22:50   Temat: Tu trzymamy kciuki
Proszę o trzymanie kciuków zebym nie zwariowala... :uuu:
Iza Kasię (wielu wie o którą Kasię chodzi) znów wylądowała w szpitalu :cry:
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-26, 22:39   Temat: Tu trzymamy kciuki
SOJA- to trzymiem ;) i to bardzo mocno :)
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-26, 21:10   Temat: Tu trzymamy kciuki
BANIALUKA nie mogłam napisac bo mnie w pracy śledzić zaczynają ze za dużo na forum siedze ale trzymałam mocno kciuki :) Oby wyniki były dobre
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-25, 08:12   Temat: Tu trzymamy kciuki
MARKAD- Nie naśmiewam się z nikogo, a to ze jakiegoś lekarza się nazwie inaczej wcale ine oznacza ze się z niego wysmiewa, na ginekologów mówię "pitolodzy" na internistów "weterynarze" - do dziś sie z mamą śmiejemy że ludzie to swego rodzaju zwierzęta. Chyba ine doczytałeś ze sama bedę szukała pomocy u psychologa o ile nie u psychiatry. A to raczej nie jest dla mnie smieszne...

Cytat:
Te z was, które nigdy nie miały potrzeby korzystać z ich usług w ogóle nie powinny się wypowiadać


A czy możesz przytoczyć mi co ja takiego złego napisałam ze nie mogę sie wypowiadać? Bo wiem ze do mnie pijesz, tu ja nie kożystałam jeszcze z pomocy zadnego specjalisty...

MARKAD- coś mi sie wydaje ze przesadzasz. W moich wypowiedziach nie widzę nic obraźliwego w stosunku do "świrologów" a samo to określenie w moich oczach i użyte w takim a nie innym kontekscie nie należy do obraźliwych. (Ja pracuje obecnie w skarbówce- ojjjj ile razy mnie od złodziei wyzwano...)
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-23, 15:01   Temat: Tu trzymamy kciuki
echhh :( ja nienawidze leków :( nawet tablety przeciwbólowe biorę tylko wtedy jak naprawdę padam z bólu :/

będę musiała rozejżeć się za kimś kto naprawdę mi pomoże, bez pomocy leków.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Nadzieja

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-22, 23:19   Temat: Tu trzymamy kciuki
soja napisał/a:
Macie racje dziewczyny, muszę się jakos trzymać kupy. Zobaczymy co wyjdzie z tych badań :roll: . O co ja juz nie miałam podejrzeń :| ? Rak nerki, żółtaczka typu C, uszkodzenie toksyczne wątroby i cała masa innych nieciekawych choróbsk. Chyba jeszcze tylko o problemy z prostatą nie miałam :lol: . Więc mysle, że będzie dobrze. Nadziejo, ja już dawno korzystam z usług jak to moja mama mówi świrologa ;) . W mojej głowie to już nie wiatr, tylko tropikalny sztorm :roll: .


ochh dobrze wiedziec że nie jestem z tym problemem sama :)
Daje Ci coś terapia u świrologa? Warto iść?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group