1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pier(w)si w Polsce - akcja charytatywna
Nadzieja

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 17431

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-09-08, 21:37   Temat: Pier(w)si w Polsce - akcja charytatywna
gontcha napisał/a:
Nadzieja napisał/a:
Powiedzcie mi czy która kolwiek amazonka obnaży się na plakatach ku przestrodze?

Ależ taka akcja i kalendarz wyszły..z amazonkami.

Osoby publiczne i foty jak z rozkładówki z playboya to PR bardziej, a nie akcja charytatywna.

Jedyny pozytyw to przekazanie zysku ze sprzedaży na profilaktykę antynowotworową.


łoj to nie wiedziałam o tym...

W każdym bądź razie jak już wspominałam niestety w tym wieku szczególnie młode kobiety jedynie taka akcja może przekonać do samokontroli czy wizyty u lekarza...
Widok amazonki może dać do myślenia ale te osoby stwierdzą ",mnie to nie dotyczy"
(ja również myślałam ze mnie choroby onkologiczne nie dotyczą kiedy jeszcze moja mama nie zachorowała... :( )

gontha - ja zawsze staram się myślec na dwa sposoby ;) Pisałam że oczywiście zgadzam się z Waszym zdaniem, ale doszukuję się pozytywów żeby choć spróbować zrozumieć sposób przekazu :)
  Temat: Pier(w)si w Polsce - akcja charytatywna
Nadzieja

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 17431

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-09-08, 21:08   Temat: Pier(w)si w Polsce - akcja charytatywna
Ja zgadzam się z Waszym zdaniem- ale można tę akcję rozumiec również w inny sposób.
Jak wiadomo żyjemy w czasach gdzi euroda to "karta przetargowa" (niestety) I młode głupiutki dziewczyny a nawet starsze kobiety również ceniące sobie swoje piękno tylko w ten sposób mogą zostać zmuszone do zbadania się , do stałej kontroli a tym samym do szybkiego wykrycia jakiejkolwiek zmiany która mogła by byc niebezpieczną.
Ja właśnie w ten sposób odbieram te akcję.
Kobiety po masteoktomii- napewno większość z nich chciało by w jakikolwiek sposób móc wytłumaczyć ze najważniejsze jest to ze zyją.
Moja mamusia goni mnie do lekarza i mówi wszystkim zeby dbali o siebie i nie ciało a dusza jest najważniejsza.

Powiedzcie mi czy która kolwiek amazonka obnaży się na plakatach ku przestrodze? Czy chciały byście takie plakaty oglądać? Może i jestem prosta ale ja wolę oglądac nagie kobiety takie jakie widzimy na obrazku z pierwszego postu. Kobieta która utraciła jakikolwiek kawałek ciała... jestem na to za wrażliwa mimo wszystko.

Powiem jeszcze ze ciało jest ciałem- ale dusza jest najważniejsza.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group