1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Nadzieja

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-27, 12:49   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
soja, jak ja Ciebie doskonale rozumie... Nawet nie wiesz jak bardzo... :cmok:
Z tym ze ja musze myślec o dzieciach... A nie mogę pozwolić na to zeby je wychowywała np teściowa. Dla tego musze cały czas być silna, i nie wolno mi nawet pomyśleć dla czego nie ja... Za to mówię- "jest tylu beznadziejnych wrednych , głupich ludzi którzy po tysiąckroś zasługują na własnie taki los jaki ma moja mama, dla czego oni sobie żyją tyle lat spokojnie bez problemów a moja mama... Człowiek który wszystkim serce by oddał..." serce boli :(
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Nadzieja

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-27, 11:04   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
soja - :* jestem z Tobą :*
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Nadzieja

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-09, 22:15   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
soja napisał/a:
To znowu ja :-D . Nikt do mnie nie zagląda :-[ . Smutno mi :cry: . Mamusia ma się na szczęście dobrze. Miała robioną scyntygrafię kości. Wynik : częściowa remisja :-D . Oby tak dalej. Jest troszkę słaba, ale po tylu chemiach, izotopach i bóg wie czym jeszcze to raczej normalne. Plewi ogródek, zmienia firanki i robi wszystko czego jej nie wolno ;) . Przy tym jest uparta jak osioł i nie daje się odciągnąć od roboty. Teraz kiedy to piszę ona zamiata podłogi :roll: . To jakiś syndrom sprzątactwa chyba. Tk ma dopiero w sierpniu, więc muszę ją zawlec na usg, żeby sprawdzić, czy wątróbka się nie buntuje.


skad ja to znam :roll: :roll: :roll: mimo wszystko nie pozwól mamie na zbyt wiele. Ja moją mamcię nie raz ochrzaniłam czy wyrywałam sciery do mycia okien zeby się za to nie chwytała.
Oby cały czas do przodu i coraz to lepiej :cmok:
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Nadzieja

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-04-28, 23:11   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
SOJA- kto wie ;) może jednak ma ten rentgen ;)
4 maja bede mocno trzymała kciuki za dobre wyniki.
podczytuje Cię w miarę możliwości ale nie odpowiadam- zeby nie pisac bez sensu ( co i ta w tej chwili robię- ale myślę ze zostanie mi to wybaczone ;) ) nie znam się na onkologii, chociaz trafiam tu przez chorobę mojej mamy.wiem tylko co jej było i co jej jest na "chłopski rozum" w zaden sposób nie udawało mi się wyrwać jej wyników badań a Mama jako osoba z harakterkiem wszystko przdemną ukrywA (:/)

Kurcze i się rozpisuje ;) W każdym bądź razie trzymam kciuki za pozytywne wyniki Twojej Mamy :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group