1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Angisarcoma po radioterapii
NONA

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4957

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-12-14, 19:49   Temat: Angisarcoma po radioterapii
:)
  Temat: Angisarcoma po radioterapii
NONA

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4957

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-12-14, 19:34   Temat: Angisarcoma po radioterapii
Tak wiem ze kazdy przypadek jest indywidyalny. Zareagowalam tak panicznie za co przepraszam.Tylko zdalm sobie sprawe ze mi nikt wlasciwie nie tlumaczy i nie mowil o wtorych notworach. O tym co moze byc duzo duzo pozniej po leczeniu. Po Twoim wpisie ruszyl dr google i wszystko mi sie zgodzilo z moimi objawami. Fakt jest taki ze nie mowi sie o tym co bedzie sie moglo dziac z nami po leczeniu za 5 , 10 lat. Ale to nie temat na dyskusje w tym dziale.
  Temat: Angisarcoma po radioterapii
NONA

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4957

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-12-14, 18:57   Temat: Angisarcoma po radioterapii
No to mnie przerazilas tym wpisem. Ja zachorowalam na miesaka jak mialam 42 lata. 1,5 roku temu zakonczylam leczenie czyli chirurgia+ bsrdzo agresywns radioterapia zakonczona 3 stopniem odczynu. Okolica lopatki lewej wiec radioterapia objels kawalek plecow, szyje kawalek pluca. Na szyji pojawila mi sie czerwona plamka i po Twoim wpisie wpadlam w panike. Czy to juz to? Czy w przypadku Twojej mamy byly jakies objawy skorne, oprocz stwardnienia ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group