1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-08, 22:51   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
mamanel napisał/a:
Mój Rak - to nawet ciepło brzmi...
Chyba nie. Dla mnie to była nazwa pliku w którym zacząłem spisywać swoją historię. Prawie blog, ale nigdy nie upubliczniony, i zapewne nigdy nie będzie. Chodziło mi o doświadczenia, własną głupotę i docieranie do prawdy. To i podobne fora są pełne takich przykładów. Aż mi głupio czytać o facetach z PSA > 170. Nie mogło tak urosnąć bez ostrzegawczych objawów!
Niektórych przynajmniej wiek może tłumaczyć. Mnie nie!

[ Dodano: 2009-07-08, 23:05 ]
Nadzieja napisał/a:
MRAKAD- no to mnie zaintrygowałes w tym momencie :) Jestem baaaardzo ciekawa co Twój nick oznacza.

Już to kolejny raz opisałem, ale muszę przyznać, że odkąd próżność ze mnie wylazła to piszę go z dużej litery!
Niech Ci lenie, co nie mają czasu na przeglądanie archiwalnych postów myślą, że ja to prawie hrabia. Albo jak DSS niech "dowcipnie" go rozszyfrowują. Jedynie Tarze udało się wstrzelić w dziesiątkę. Nawet sam nie wiedziałem, że tak mogę się kojarzyć. A nie jestem blondynem! Jeśli interesują Cię moje tytuły to przyślij priva.
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-06, 14:42   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
mamanel napisał/a:
Witaj Mrakad - no szczerze powiem, że jestem ciekawa właściwego rozwiązania.
To co - napiszesz dlaczego wybrałeś taki nick?

Kilka razy już go pisałem na tym forum. Dla ułatwienia powiem, że MR to nie skrót arystokratyczny ale od słów Mój Rak. Reszta to inicjały imienia i nazwiska.
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-02, 21:11   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mamel, jesteś najbliższa prawdy. Odpowiem na każde pytanie jeśli Ty też to zrobisz. Niekoniecznie publicznie.
Może pv?. Jakbyś chciała widzieć to już i tak kilka razy to opisałam.

Pozdrawiam,
Mrakad
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-02, 17:15   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Kocham Tarę, DSS tylo lubię! :lol:
DSS, cechy wymieniane przez Ciebie nie są zaraźliwe!
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-01, 17:56   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
tara napisał/a:
Mr. Akademik :mrgreen:

:mrgreen: Nie zgadłaś, ale jesteś nadspodziewanie blisko! :-D
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-01, 13:53   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Ja ma lepszą. Spróbuj zgadnąć, bez szukania w archiwach dlaczego jest właśnie taka :-D
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-06-30, 15:38   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
jogi45 napisał/a:
a skąd wiesz że na wiek za mało. okropny jesteś. przecież ja wciąz mam 25 lat. ;)
Jogi wybacz! Ostani weekend miałem bardzo upojny. Musiałem sprawdzić ponad 120 prac studentów z matematyki i statystyki. I te głupoty najwyraźniej padły mi się na mózg. Miało być oczywiście na odwrót: na wiek za dużo, na numer za mało! Przepraszam!
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-06-30, 11:06   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
jogi45 napisał/a:
M oj nick jest taki dlatego że z moja przyjaciólka jestesmy jak jogi i bubu z dawnej bajki dla dzieci : obie troche pezy kosci, różnego wzrostu i charakteru a nimo to nierozłączne. do siebie też tak mówimy.

Jogi i tak jesteś kochana. Cieszę się, że wreszcie masz ten etap za sobą. Ale skoro Cię wzięło na uczciwą spowiedź, to co znaczy 45 w Twoim nicku? Wiek czy numer kolejny na jakimś forum? Na wiek za mało, na numer za dużo ;)
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-06-29, 17:45   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
mamanel napisał/a:
Drogi Mrakad, czyżbyś nie poznał najpiękniejszej blondynki wszech czasów? ;)

A jeśli chodzi o nick - to jestem po prostu mamą małej Nel.


Blondynkę poznaję (MM). Czy najpiękniejsza to kwestia gustu. Nick zgadłem ale dzięki za potwierdzenie.
  Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
Mrakad

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12430

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-06-29, 15:40   Temat: Nazwa Użytkownika (nick / login / ..ksywka)
[ Komentarz dodany przez: DumSpiro-Spero: 2009-07-02, 02:23 ]
Temat ten rozpoczynają posty wydzielone z -> wątku Jogi <- (a których miejsce niewątpliwie powinno być - i już właśnie jest - w tym Dziale :) )
Pozdrawiam, Admin (DSS).



mamanel,

Często pytam forumowiczów dlaczego wybrali taki a nie inny nick. Zazwyczaj robię to na PW. Ale skoro pokazujesz publicznie swój awatar, to zapytam dlaczego akurat taki?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group