1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Mrakad

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-07-07, 00:02   Temat: Tu trzymamy kciuki
mral napisał/a:
Widzę , że informacje w stopce zaktualizowałeś. Moje gratulacje :uhm!:

Dzięki, że zauważyłaś.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Mrakad

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-24, 22:04   Temat: Tu trzymamy kciuki
Dziewczyny, nie nabijajcie się ze "świrologów". Te z was, które nigdy nie miały potrzeby korzystać z ich usług w ogóle nie powinny się wypowiadać. Psychika ludzka to rzecz bardzo skomplikowana. U mnie diagnoza zbiegła się z innymi problemami zawodowymi (w zasadzie byłem bezrobotny). Wywaliła mi depresja lękowa. Gdybym nie podjął rozmów ze "świrologami", to może by już mnie dzisiaj nie było. Pierwsza Pani psychiatra zakwalifikowała mnie do leczenia klinicznego. Ponieważ zbiegało się to w czasie z moimi naświetlaniami uznaliśmy, że leczenie fizyczne jest ważniejsze od psychicznego.
Efekt jest taki: od 1.5 roku biorę środki antydepresyjne, oraz mam pod ręką leki na wypadek lokalnego ataku strachu, niepokoju czy czego kolwiek innego. Ponadto, przez cały czas przechodziłem przez ręce różnych psychologów. Teraz szykuję się do odstawienia leków, pracuję na 1.5 etatu w dwóch różnych firmach, nie mam czasu na rozczulanie się nad sobą ani nie mam takiej potrzeby! O ilę onkologów sprawdzam bardzo dokładnie to w przypadku psychologów wręcz unikam wiedzy na temat ich technik. Nie chcę się sugerować znajomością ich warsztatu. A skutki w moim przypadku są bardzo dobre. Jak na razie jest to dla mnie jedyny przykład, że pozytywne myślenie (w kontaktach ze "świrologami"), otwartoś, przekłada się na widoczne wyniki.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
Mrakad

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53308

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-12, 14:36   Temat: Tu trzymamy kciuki
Potrzymamy!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group