1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12445

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 13:41   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Chyba zrozumiałem. Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Mrakad
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12445

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 12:27   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
gontcha napisał/a:
Mrakad,
To ja usunęłam wpis w SB. Szczerze powiem, że niezbyt do mnie przemawia robienie 'larum' na forum DSS z powodu zamknięcia Waszego forum.

Muszę się przyzwyczaić, że moje intencje nie zawsze są zrozumiałe. Ciągle nie potrafię się nauczyć jak łączyć zwięzłość wypowiedzi z wyrażaniem ważnych treści w sposób zrozumiały dla laików. Ot takie spaczenie zawodowe matematyka, który większość życia spędził ze studentami matematyki.

Absolutnie nie chodziło mi o robienie 'larum' na DSS. Nasza społeczność jest bardzo specyficzna i w świecie Internetu mamy tę wadę, że bardzo trudno na nas zbijać kasę. Fora onkologiczne są bardzo potrzebne i spełniają doniosłą rolę we wspomaganiu pacjentów w starciu z często bezduszną służbą zdrowia. W Polsce jest to ciągle szczególnie ważny problem. Dla wielu uczestników jesteśmy jedynym miejscem, gdzie mogą znaleźć pomoc i wsparcie, którego próżno szukają u lekarzy.

Czy wyciełabyś z serwisu Polsatu (dolny pasek) informację o zamykaniu TVN24? Realia bardzo dobrze opisała DSS w odpowiedzi na mój post. Jestem jej wdzięczny za deklarację pomocy, gdybyśmy nie potrafili poradzić sobie własnymi siłami. Szczerze mówiąc tego właśnie oczekiwałem.

Cytat:
Niestety na fora tzw. prywatne, czy sponsorowane wpływ mają ich właściciele/sponsorzy...i reszta ogółu nie ma zbytnio nic do 'gadania'.
Mogę tylko zaręczyć, ze na DSS taka sytuacja się nie przydarzy!

Czy zdeponowałaś Ty, lub ktokolwiek inny, fundusze gwarantujące istnienie forum niezależnie od decyzji obecnych właścicieli? Uczestnicy forum zakładają dobrą wolę sponsorów. Nasz przypadek pokazuje, że nie zawsze tak musi być.

Pozdrawiam,
Mrakad

P.S.
Błędnie sądziłem, że autor wycinanych wiadomości będzie powiadamiany o przyczynach takiego traktowania. Człowiek całe życie się uczy.
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12445

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 00:53   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Ja osobiście jeśli można w jakiś sposób odpowiedzieć to przeprosiłbym że jeszcze żyję i obiecał że ten błąd naprawię-niezwłocznie oczywiście.Forum jeszcze działa jest Was trochę a ośmieszenie jest dużo silniejszą bronią niż racjonalne argumenty.To wiem z doświadczenia.Pozdrawiam Jerzy

Czuję się wywołany do tablicy, bo dopiero moje podniesienie wątku skłoniło Cię do odpowiedzi.
Niestety nie mogę napisać nic więcej po za tym, że nie zrozumiałem Twojego postu, co chciałeś w nim wyrazić?
Masz jakiś stosunek do zaistniałeś sytuacji? Cieszysz się, że zamykają forum prostatowców, bo na DSS ich praktycznie nie ma?
To nie Ty wyciąłeś mój post na ShoutBox-ie z prośbą o zainteresowanie się formami wycinania forum. Chyba nie masz takich uprawnień. Ale post wyparował. Moim zdaniem fora onkologiczne powinny się wspierać, (nie powiem, że powinny się łączyć, bo może się to źle kojarzyć). Jeśli możesz wybczyć mi ironię i zechcesz napisać coś merytorycznego, to będzie mi bardzo miło. Jeśli nie publicznie, to mój PW jest ciągle aktualny.

Pozdrawiam,
Mrakad
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12445

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-18, 20:59   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Podnoszę wątek, bo bardzo ważny!!!

Pozdrawiam,
Mrakad
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group