1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 48
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-17, 12:23   Temat: Dla mnie wyrok
Dziekuję Marysiu ja też się cieszę chodz jednocześnie martwię.Uważam,że kontrola raz w roku po 8msc od diagnozy to stanowczo za rzadko.Czuję się pozostawiona sama sobie.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-17, 07:46   Temat: Dla mnie wyrok
Jestem już po wizycie w CO,wszystko w porządku.
Dostałam wytyczne co do przyszłych badań i kontroli i tak:
usg raz na 6 msc
rtg raz w roku ,kontrola w CO za rok.Zaskoczyło mnie to trochę.........
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-11, 17:57   Temat: Dla mnie wyrok
Rtg płuc ok :) :) :-D :-D
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-08, 16:33   Temat: Dla mnie wyrok
Zapomniałam wspomnieć,że usg j.brzusznej jak i węzłów chłonnych ok :) :) :) :) :) :) :) :)
W morfologii jakieś tam małe otchylenia,ale to drobiazg.

Czekam na opis rtg(ma być w środę).....no i w poniedziełek(16 lutego)wycieczka do Wawy.

[ Dodano: 2015-02-08, 17:28 ]
Mam jeszcze pytanie do P.Madzi (Dum Spiro Spero)czy mogę zażywać witaminy b complex i d3?lekarz mi te własnie tableteczki zalecił na wypadanie włosów(d3 na receptę).Na forum sporo osób pisze,że lekarze zalecają ograniczenie w diecie witamin z grupy b i teraz to już zgłupiałam.

Aaaa i jeszcze jedno P.Magdo czy mogę brać retinoidy?pyt już o to,ale nikt nie odp.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-06, 11:34   Temat: Dla mnie wyrok
O widzę,że ciekawa dyskusja się toczy.....P.Madziu Pani jest wspaniała i tak dużo wie,że żałuję,że nie jest Pani moim lekarzem :)

Jeżeli chodzi o oznaczenie i usunięcie wartownika to zarówno mój onkolog z regionu jak i profesor Rutkowski byli tego samego zdania-mimo,że naciek 1mm to jest to typ guzkowaty przez co zabieg ten wyjdzie mi na dobre.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-04, 12:32   Temat: Dla mnie wyrok
Dziękuję P.Madziu.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-03, 16:40   Temat: Dla mnie wyrok
To miało być śmieszne? widocznie poza tym, że nie wiem jakie badania robić cierpię na brak poczucia humoru, bo osobiście nic a nic nie bawi mnie Twoje błyskotliwe spostrzeżenie stefanku.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-02, 23:15   Temat: Dla mnie wyrok
Pierwszą wizytę kontrolna w CO u profesora mam za 2 tyg, dokładnie 16 lutego to jest ponad 7 msc od zabiegu poszerzenia marginesu i oznaczeniu i usunięciu wartownika.
Zalecenie z CO to wykonanie badań kontrolnych w swoim regionie co 3 msc-niestety ze stresu nie zapytałam jakie to maja być badania. Domyślam się, że usg j. brzusznej, rtg klatki i prawego boku, usg węzłów i blizny pooperacyjnej. Do tego nie zaszkodzi ogólna morfologia i wspomniane wcześniej ldh.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-02, 19:53   Temat: Dla mnie wyrok
Żle się wyraziłam , pod opieka internisty jestem w swoim mieście(tu jest tylko jeden onkolog na którego temat nie chcę się wypowiadać)natomiast mam tez kontrole w CO u profesora Rutkowskiego.

Problem polega na tym, że ja nie mam u siebie na miejscu tzw lekarza prowadzącego. Badam to co sama uznam za konieczne.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-02, 17:26   Temat: Dla mnie wyrok
Jak ten czas szybko leci,nadszedł czas kolejnych badań.Oczywiście jak zwykle przeżywam i trochę się martwię.
Ja teraz jestem pod opieka internisty a ten nie do końca wie co i jak w kwestii czerniaka.
Kochani czy wy badacie co 3 msc ldh?co jeszcze powinnam zbadać(chodzi mi o morfologię?).
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-31, 22:51   Temat: Dla mnie wyrok
Wierzę,że będzie tylko dobrze,musi być,ja chcę żyć :)
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-29, 14:34   Temat: Dla mnie wyrok
Rtg też ok,ufff jestem szczęśliwa :-D
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-23, 21:01   Temat: Dla mnie wyrok
Zrobiłam dziś badania kontrolne.Usg i morfologia ok,opis rtg będzie w środę chodz wierzę,że tez będzie dobry.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-09-14, 16:47   Temat: Dla mnie wyrok
Kochani czy ktoś wie czy mogę stosować retinoidy typu isotrex,tetrarysal?mam okropny trądzik.Żadne maści,kremy i inne cuda nie pomagają.Boję się,że przy czerniaku mogła bym sobie tym zaszkodzić tym bardziej,że zwykłych witamin nie można.Jak ktoś wie proszę o odpowiedz.
  Temat: Dla mnie wyrok
Monika84

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-31, 15:15   Temat: Dla mnie wyrok
Chłonki leci coraz mniej hura.
Natomiast na łydce mam sączącą przetokę :uuu: .
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group