1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuc czy są ozdrowieńcy??
Monia_1970

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 80683

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-29, 23:56   Temat: Drobnokomórkowy rak płuc czy są ozdrowieńcy??
Gutek,
prześledziłam Twoje wpisy. Dziękuję Ci za nie!!! Ponad miesiąc temu zdiagnozowano u mojego taty niedrobnokomórkowego raka płuc z przerzutami do wątroby. Od tego czasu nie robię nic innego tylko szukam informacji na temat tej choroby, grzebię po internecie, czytam literaturę, przepytuję znajomych, lekarzy. Twoje wpisy, są pierwszymi pozytywnymi, które udało mi się znaleźć (po polsku, bo do tych amerykańskich dotarłam) i jeszcze raz BARDZO Ci dziękuję za nie.
Wierzę, że w przypadku każdej choroby, nawet tak ciężkiej, bardzo dużo zależy od nas. Bardzo ważna jest psychika i wola walki. Twoja postawa ogromnie mi imponuje. Uważam, że w ten sposób pokonuje się nie tylko raka ale i wszystkie przeszkody i trudności w życiu.
Mam pytanie. Czy oprócz konwencjonalnych metod terapii, stosowałeś coś jeszcze? Chodzi mi np. o dietę, muzykoterapię, suplementy itp, itd.
Czytając zagraniczne fora, doszukałam się wielu przykładów ludzi którzy pokonali raka płuc IV stadium. Wspólnym mianownikiem były min. następujące czynniki:
- zmiana stylu życia - dieta najczęściej wegetariańska lub wręcz wegańska
- psychika, czyli pozytywne myślenie
- unikanie stresu
- sport - umiarkowany, dostosowany do możliwości
Ciekawi mnie co Ty o tym sądzisz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group