1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 79
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Misia1982

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31867

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-01-21, 20:40   Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Cześć Wam . Melduję się. :)
W 2018 roku urodziłam synka. 4 miesiące później wznowa w bliznie.
Teraz od roku spokój. I liczę że tak zostanie. Często zaglądam tutaj I śledze historie Nasze. Trzymam kciuki za wszystkich , którzy walczą. Oczywiście przed każdą kontrolą boje się wtedy myślę sobie o Was wszystkich I wiem że w tym lęku nie jestem sama.

Pozdrawiam Was wszystkich:)
  Temat: Czerniak z licznymi przerzutami- leczenie pembrolizumabem
Misia1982

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 23422

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-02-08, 20:48   Temat: Czerniak z licznymi przerzutami- leczenie pembrolizumabem
Moja droga ma Twoim miejscu napialabym do Prof. To nic nie kosztuje a konsultacja wskazana. Wcześniej tez rozpoczęłam przygodę z czerniakiem w Co Bydgoszcz i bez wątpienia polecam COI Warszawę. Podejście lekarzy zupelnie inne. Dziwię się że Gdańsk nie zlecił powtornego badania pierszej zmiany. Radzę wykonać powtórkę i w przypadku pomyłki wytoczyć juz dziś proces. Może to okrutne co teraz piszę ale przypadek z forum ,który wszyscy znamy pokazuje że powinniśmy nie zgadzać się na takie pomyłki. Nawet jesli Twój czerniak jest rozsiany to osoba , ktora dopuściła się takiego bledu nigdy więcej nie powinna badać .....

Walcz o siebie dla rodziny dla Nas i Wszystkich :) Pozdrawiam Cię gorąco...:)
  Temat: Czerniak z licznymi przerzutami- leczenie pembrolizumabem
Misia1982

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 23422

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-02-06, 22:34   Temat: Czerniak z licznymi przerzutami- leczenie pembrolizumabem
W CO Warszawa rozmawiałam kiedyś z pacjentką , która uczestniczyła w leczeniu poprzez nastrzykiwanie. Nie jestem pewna czy nie wirusem opryszczki ?? To badany sposób , chyba to bylo badanie kliniczne ale hlowy nie dam bo co wizyta to duzo nowych ludzi i różnych badań.

Z Twojego postu wynika że pierwszy wynik byl falszywie ujemny?
Czy prowadzi Cie Co Warszawa ?
  Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Misia1982

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31867

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-02-04, 13:44   Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Tylko ognisko jest w tkance podskórnej. Nie jest widoczne. Jak dotykam to faktycznie jest wyczuwalne.
  Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Misia1982

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31867

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-02-03, 19:40   Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Tak rez zrobię...dziękuję Wam za wsparcie i porady.
Zastanawiam się czy moze wykonac biopsje prywatnie co myslicie?
  Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Misia1982

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31867

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-02-01, 11:45   Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Dziekuje Wam za wsparcie i sugestie. Oczywiście napisałam do Prof.Rutkowskiego i od razu odpisał że zmiana jest za mała do oceny . Sugeruje poczekać. Dzwoniłam do CO Bydgoszcz abg umówić się na wizytę to terminy na czerwiec....masakra ....brak słów...a ja umieram ze strachu..
  Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Misia1982

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31867

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-01-31, 19:38   Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Witajcie
Dawno nie pisałam ...ale codziennie tu zaglądam. ...u mnie wszysrko bylo dobrze do czasu...dziś kontrola usg ii..
Proszę o poradę..

[ Dodano: 2019-01-31, 19:40 ]
I jeszcze zdjęcia.

  Temat: czerniak skóry przeżuty do węzłów i wątroby
Misia1982

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3937

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-09, 22:33   Temat: czerniak skóry przeżuty do węzłów i wątroby
Skąd taka diagnozy że przezuty do czterech węzłów?
Miałaś robioną biopsje?
Jak opisane jest usg?
Przytocz albo wklej zdjęcie wszystkich wyników
  Temat: czerniak skóry przeżuty do węzłów i wątroby
Misia1982

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3937

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-09, 22:30   Temat: czerniak skóry przeżuty do węzłów i wątroby
Witaj
Przykro mi że dolaczylas do nas.. Kiedy miałaś wycięte czerniaka?
CZY był badany węzeł?
Najlepiej napisz do prof. Rutkowskiego, załącz cała dokumentację napewno się odezwie.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Misia1982

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31867

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-13, 20:57   Temat: Czerniak - interpretacja i co dalej
Program badania klinicznego trwa więc nie wiem skąd takie wnioski TP53? Masz jakieś publikacje na ten temat?
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Misia1982

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54238

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-03, 16:31   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Widzisz jeżdżę do Warszawy, jestem objęta badaniami klinicznym. Spotykam tam masę ludzi, którzy mimo że mieli przezuty odległe mają się dobrze.. Po wprowadzeniu leczenia jest dużo przypadków remisji.. Nie ma ich na tym forum bo wielu ludzi nie pisze ...
TO naprawdę jest pokrzepiajace.
Głową do góry i myśl pozytywnie :)
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Misia1982

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54238

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-03, 14:38   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Witaj
Rozumiem Twoje obawy tak dobrze... Przed każdym badaniem w każdym z nas budzi się... Strach..
Mimo że grubość pierwotnego czerniaka była zaawansowana to przezutow w węzłach nie było.. Z tego się ciesz... Są znaczne lepsze rokowania. Minęło również sporo czasu więc dlaczego mają być przezuty??
Nie martw się na zapas... Bo to nic nie pomoże... I uwierz mi nie jest mi to łatwo mówić... Sama niejednokrotnie walczę walkę ze Strachem...
Z drugiej strony jeśli coś się zacznie dziać to są leki.. Badania kliniczne. Uwierz mi proszę że terapie działają..
Dobra rada przed badaniem... Zajmij się czymś.. Sobą rodziną.. Staraj się zająć myśli czymś innym..
Gorąco pozdrawiam :)
  Temat: Czerniak Clark III, 1,6 mm.
Misia1982

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11641

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-10-09, 19:39   Temat: Czerniak Clark III, 1,6 mm.
Witaj
Przykro mi, że Ciebie również spotkała.... Ta sama przygoda..

Widać jako czerniak może być nieprzewidywalny...
Bez owrzodzenia.. Bez mitoz.. A już przerzut
CZY masz już wyznaczony termin operacji??
USG jamy brzusznej miałaś?
Rtg to mało... Poproś o TK
  Temat: Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu wyniku.
Misia1982

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9784

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-21, 21:38   Temat: Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu wyniku.
COI jest najlepszą placówką w diagnostyce i leczeniu. Nawet jeśli każde Centrum pójdzie tzw schematem to późniejsza obserwacja różnie wygląda w placówkach. Mi po pół ku od wycięcia nie zrobili nawet USG, doskonale wiemy wszyscy jak ważny jest czas oraz dalszą diagnostyka. Stąd też zasugerowałam aby uderzyć do Warszawy.

Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Misia1982

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108769

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-21, 19:34   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Marcin co u Ciebie ? daj znać ?
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group