1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jestem załamana
Michal89

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6667

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-06, 15:46   Temat: jestem załamana
Masz przyjaciol ktorzy chca Ci pomoc, mame ktora chce przyjechac, dlaczego to odrzucasz?

Cytat:
Ja bardzo silnie to przeżywam - to jest porażka nie do przeskoczenia


To nie jest porazka, znalazlas sie w pewnej sytuacji z ktora musisz sie oswoic i walczyc, i z tego co widze, to zrobilas pierwszy krok:

Cytat:
Chodź dziś powolutku wracam do świata zywych - zbudowałam dom z klocków ze swoim synkiem


i tak trzymaj!Zrobilas pierwszy krok.

Co do wsparcia w jezyku angielskim, musisz powiedziec lekarzowi jak jest, ze nie do konca rozumiesz.Z tego co widze, to Grimsby jest na polnocy, ja bedac na Polnocy tez mialem powazne problemy z akcentem itd. Prosze Cie, porozmawiaj o tym z lekarzem.

Trzymaj sie,
Michal
  Temat: jestem załamana
Michal89

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6667

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-04, 21:04   Temat: jestem załamana
dzennifer,

Popros o pomoc tak jak zasugerowala marzena66, w UK istnieje Counselling(Rozmowy z ludzmi, ktorzy Cie zrozumieja, pokazuja wiele empatii, i wydaje mi sie, ze to jest naprawde szczere). Jestem przekonany, ze po konsultacji ze swoim lekarzem pomoze Ci podjac odpowiednie kroki-psycholog/psychiatra lub counselling, ale musisz powiedziec o tym jak sie czujesz.

Michal
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group