1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
Masza

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12262

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-20, 23:15   Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
Oj Justyna dobrze gadasz :)
Jutro jest dokładnie pół roku od diagnozy raka jelita u mnie ( o godz. 11). Lekarz, który robił mi kolonoskopię był na początku rzeczowy, mało sympatyczny, nawet opryskliwy. Jak zobaczył to coś u mnie to bez ogródek, "bez znieczulenia" powiedział mi ale zmienił się i ta jego zmiana bardziej przeraziła mnie niż to co mówił. Zaczęło docierać do mnie, że coś jest nie tak. Pamiętam to jego spojrzenie. Potem to było niedowierzanie i czasami napady strachu. Bałam się jechać na operację do szpitala ale o dziwo tam bardzo się uspokoiłam. Właściwie teraz ten okres wspominam bardzo dobrze, jakoś tak pozbierałam się tam, wzmocniłam.
Teraz próbuję to sobie wszystko poukładać. Nie zawsze z dobrym skutkiem choć fizycznie wróciłam do pełnej sprawności (nie miałam chemii). Nie mogę jeszcze tylko znaleźć recepty na opanowanie paniki przed badaniami kontrolnymi ale zaczynam już widzieć zalety tej całej sytuacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group