1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Marynka

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 71737

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-11, 15:43   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Nexavar jest lekiem bardzo silnym, który powoduje wiele skutków ubocznych. Nie leczy raka a jedynie przedłuża zycie pacjenta- blokuje wzrost guza ale tylko na jakiś czas.

U mojego taty lek działał przez 5 miesięcy a potem widzieliśmy jak mimo jego brania, wyniki pogarszają się. W tej chwili od kwietnia Tata leku nie bierze.

Jeśli możesz najpierw zapytaj o inne metody np. radioembolizacja lub chemioembolizacja a potem staraj się o nexavar.

pozdr
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Marynka

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 71737

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-10, 12:54   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Karlos jak się tata czuje? Czy dalej na Nexavarze? Jak długo walczycie?
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Marynka

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 71737

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-26, 16:38   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
To jesteś na początku ciężkiej drogi. Ja szukając osób przyjmujących nexavar lek na raka wątroby przypadkowo wszedłem na to forum. W moim przypadku 7 lat temu wycięto mi guza wątroby rak pierwotny HCC o masie 2,3 kg o wymiarach 18x16x19cm. Moje szanse przeżycia oceniono na 0%.
Przeszedłem 4 operacje , dwie z termo ablacjami i aktualnie biorę chemię - nexavar 1 rok.
Poszukuję osób z doświadczeniem z tego rodzaju chemią. Ale mogę się podzielić z doświadczeniami w mojej walce o życie przez te 7 lat...

Czy mógłbyś napisać coś więcej o swojej chorobie? Czy guz został wycięty w całości? co działo się po operacji, jak Cię leczono? Na co możemy sie przygotować? Dziękuję z góry

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Marynka

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 71737

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-25, 16:15   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
Witaj

Nie wiem co napisać. Myślę że jesteś bardzo silny i tak trzymaj. Mam nadzieje że znajdziesz tu osoby które biorą ten lek.

pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group