1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami do płuc
Marta281

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 115615

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-04-07, 19:01   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami do płuc
Marysia
Tak bardzo mi przykro wiem co czujesz , przyjmij wyrazy wspolczucia
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami do płuc
Marta281

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 115615

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-08, 09:14   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami do płuc
Witaj Marysiu
Dużo dużo zdrowia w nowym roku dla Ciebie i męża i jak tam u Was ? Mam nadzieje, że wszystko idzie ku lepszemu :)
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Marta281

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 33358

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-16, 19:00   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Będzie dobrze Marysiu, modle się za Was :) :) :)
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Marta281

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 33358

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-13, 10:22   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Witaj Marysiu
Czasem jest troszkę pod górkę, ale z pomocą Bożą wszystko się da przezwyciężyć.
Wierzę w to głęboko , że kolejny cykl będzie dla Was dużo dużo lepszy i spokojniejszy.
Trzymam mocno kciuki :)
Marta
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 20449

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-24, 22:30   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Witajcie kochani dziękuje Aniutko i Marysiu za pamięć i zainteresowanie o Nas. U nas trochę zmian. Znalezienie badań klinicznych w naszym kraju nie jest taką prostą sprawą jak by się mogło wydawać. Leki są testowane rzadko. Albo dane badanie było już nieaktualne i nie przyjmowali nowych uczestników do badania, albo testowany był lek dla pacjentów chorych na raka nerki ale z miedniczka nerkową, albo badanie kliniczne dotyczyło zażywania przez pacjentów dwóch leków: schemat afinitor (jedna tabletki) plus nowy lek (jedna tabletka, i do takiego badania mój tatuś tez się nie kwalifikował ponieważ już wcześniej zażywał afinitor) .A skoro afinitor przestał działać takie badanie kliniczne jest bezskuteczne.I się nie kwalifikuje. Teraz trzeba czekać na badanie nad całkiem nowym lekiem dla pacjentów , którzy przeszli już ta ścieżkę leczenia jak mój tata. Cały czas czekamy jestem w kontakcie z ośrodkami.Jesteśmy na dobrej drodze. A co przez ten okres ? No cóż na pomoc Państwa nie ma co liczyć obdzwoniłam NFZ, Ministerstwo Zdrowia i pomocy znikąd. Trzeba szukać pomocy u dobrych ludzi. I samemu walczyć o życie ukochanej osoby. Narazie udało się dla mojego tatusia zakupić sutent i zażywa go oczywiście pod kontrola lekarza. Dzięki Bogu nie ma przerwy w leczeniu i to paskudne choróbsko nie daje dalej spustoszenia. Byle do zakwalifikowania sie do badań. Co do Twojego pytania Aniutko mój tata w miarę dobrze znosił afinitor problemem była dość duża zadyszka , skoki ciśnienia . A teraz męczymy się z bardzo dużym spadkiem płytek krwi. Co lek to inne skutki.Ale najważniejsze by leki były!!!!Dziękuje raz jeszcze za pamięć o nas, przytulam wszystkich do serca :) Marta
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 20449

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-19, 21:42   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Niestety sprawa mojego tatusia nie jest prosta, wykorzystał już limit trzech leków w programie raka nerki :cry: Potem niestety rób co chcesz :cry: Nic więcej nie refundują. Miałam wielkie nadzieje, że w opisie CT był błąd , jednak pojawiło się nowe ognisko. Teraz wiem, że były to tylko moje złudne pragnienia :cry:
Ręce opadają jak się na to wszystko patrzy, a serce ściska z bólu i rozpaczy.
Dowiaduję się jeszcze o badania kliniczne ale to również nie jest taka prosta sprawa, jak by się mogło wydawać. Przeszukam Polskę wzdłuż i wszerz i zapukam do wszystkich drzwi , może gdzies znajdę!!!!!
Dziękuje za pamięć miło jest gdy wiem, że jest ktoś blisko kto wesprze w tych trudnych chwilach. Dziękuje raz jeszcze
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami do płuc
Marta281

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 115615

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-16, 08:48   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami do płuc
Cieszę się szczerze razem z Tobą i Twoim ukochanym mężem!!!! :) Życzę co najmniej Miliona takich cykli i stałej stabilizacji bo wiem , że tak będzie !!!! Przytulam Was mocno do serca!!!! Pozdrowienia dla męża!!!
Marta

[ Dodano: 2013-02-16, 08:54 ]
PS. To chyba najpiękniejszy prezent na Walentynki jaki można było sobie wyobrazić!!!! :) :) :) Pozdrawiam raz jeszcze !!!! Marta



[następne komentarze]
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Marta281

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 33358

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-05, 10:33   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Witaj Marysiu
Będzie napewno dobrze i tego się trzymajmy, ja wciąż żyję taka nadzieja w związku z moim ukochanym tatusiem, i to pomaga mi dalej funkcjonować. Przytulam Cię mocno do serca, trzymam mocno kciuki
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Marta281

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 46297

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-02, 18:29   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Sprawą tego guzka na stopie bym się wcale nie przejmowała, z tego Co Pan opisuje wygląda to naprawdę niegroźnie a sprawa nerki też nie wygląda źle guz jest stosunkowo małych rozmiarów, nigdzie nie nacieka niczego nie dotyka co jest bardzo ważne. Trzymam kciuki , życzę dużo zdrowia :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group