1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mana - komentarze (vf7)
Mana

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8287

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-22, 23:44   Temat: Mana - komentarze (vf7)
Witaj Sonia,
u mnie wszystko ok. W tym tygodniu mam wizyte kontrolna i jak wszystko bedzie ok, to w piatek czeka mnie kolejna, 6 juz chemia. Nogi nadal opuchniete. Wygladam teraz jak slon w skladzie porcelany -nigdy wczesniej nie mialam takich "sloniowych" lydek, ze nie wspomne o opuchnietych kostkach. Jutro ide na badanie krwi wiec zajrze na oddzial zapytac czy to jest normalne.
Pozdrawiam cieplutko
  Temat: Mana - komentarze (vf7)
Mana

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8287

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-08, 23:28   Temat: Mana - komentarze (vf7)
Tak dodzwonilam sie do pielegniarki, powiedziala, ze jezeli wysypka mi nie minie to mam sie zglosic jutro do lekarza, i uspokoila mnie, ze wszystko jest ok. Przespalam prawie caly dzien. Wstawalam tylko na posilki, jutro tez mam zamiar poleniuchowac.
Pozdrawiam cieplutko :-D
  Temat: Mana - komentarze (vf7)
Mana

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8287

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-25, 19:49   Temat: Mana - komentarze (vf7)
Dziekuje pieknie... :flow: czuje sie juz znacznie lepiej. Jeszcze sobie podsypiam, ale juz coraz wiecej sie poruszam. Dzisiaj poszlam na krotki spacer..... zobaczyc co nowego na wystawach....
Pozdrawiam cieplutko i przesylam troche tego ciepelka, bo mamy tutaj w ciagu dnia +20 stopni.... :sun:
  Temat: Mana - komentarze (vf7)
Mana

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8287

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-30, 22:51   Temat: Mana - komentarze (vf7)
[komentarze dotyczące tego wątku]

Proszę trzymajcie jutro za mnie kciuki. Bede miala pierwsza chemie.
Troche sie boje, bo wszystko dzieje sie tak szybko. Konsultacja i odrazu chemia.
Nic mi nie wspomniano czy moge cos zjesc, czy moge wziac leki, ktore codziennie biore.
A ja w szoku zapomnialam zapytac.
Chemie mam o 8 rano czyli w Polsce o 9.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group