1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
MalgorzataB

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31306

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-17, 12:26   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Również chciałabym napisać że bardzo mocno trzymam kciuki, czytam wątek od początku, jestem pod wrażeniem pogody ducha i siły. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, pzdrawiam
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
MalgorzataB

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31306

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-09, 14:09   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka,
trzymam kciuki, będzie dobrze :)
Moja mama immunoterapii nie doczekała :(
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
MalgorzataB

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31306

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-17, 23:27   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Nie panikuj, uderzyłaś się klapą od samochodu w głowę i masz guza który prędzej czy później zejdzie. Prawdopodobieństwo przerzutu do kości czaszki jest małe.
Skonsultuj się z lekarzem, zrób badania.
I znajdź sobie jakieś inne hobby niż walenie się w głowę klapą ;)
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
MalgorzataB

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31306

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-13, 22:53   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Lek o którym piszesz dostępny jest dla chorych w II linii leczenia dopiero od początku roku. Myślę że z tego powodu nie będzie zbyt wielu chorych którzy przyjmowali go wcześniej, może na zagranicznych forach znalazłby jakieś informacje.
Atezolizumab ma w leczeniu raka twojego typu obiecujące wyniki, co potem, trudno powiedzieć, może jakieś badania kliniczne, a może pojawi się jakiś inny lek o jeszcze lepszym działaniu...
Bardzo dobrze że starasz się żyć zdrowo, to pomaga utrzymać dobrą kondycję, bo moja mama pomimo choroby ciągle w tajemnicy przede mną popalała :-(
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group