1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
MalgorzataB

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64921

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-07-20, 12:16   Temat: Guz prawego płuca
Przyjmij wyrazy współczucia :(
  Temat: Guz prawego płuca
MalgorzataB

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64921

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-09-01, 09:33   Temat: Guz prawego płuca
trev, dobrze że coś u Was na tę chwilę się polepszyło, w takim momencie życia stabilizacja choćby chwilowa jest na wagę złota. Nie tłumacz się, stan psychiczny człowieka wspierającego bliskiego w tak trudnej chorobie może być naprawdę ciężki, zdarzają się trudne chwile.
Jesteś facetem i powiem Ci że tym bardziej Cię podziwiam, bo widziałam w trudnych chwilach reakcje bliskich mi mężczyzn którzy na co dzień są wspaniałymi ludźmi i niestety nie dawali psychicznie rady. Jesteś bardzo dzielny.
I tak jak napisałeś czasem ta intuicja musi być naprawdę duża żeby wyczuć że trzeba działać i to szybko. Ja miałam podczas choroby mojej mamy taką taktykę że jeśli coś się działo to starałam się reagować błyskawicznie, być pół kroku przed.
Pozdrowienia i oby stabilny, dobry czas trwał jak najdłużej.
  Temat: Guz prawego płuca
MalgorzataB

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64921

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-25, 23:51   Temat: Guz prawego płuca
Nie możesz się obwiniać, na wiele rzeczy wpływu nie mamy.
I to że chory musi być w odpowiedniej kondycji aby leczenie mogło być kontynuowane, nie jest bez sensu, czasem trzeba wybierać i niestety nie można pozwolić aby agresywna terapia była przyczyną śmierci pacjenta. Tata ma swoje lata, jest słaby, choroba postępuje i prawdopodobnie nie da się już jej zatrzymać. Trudny to będzie czas i życzę Tobie Tacie i waszej rodzinie abyście przeżyli go jak najlepiej. Jesteś bardzo dzielny, robisz wszystko co możesz, nie dołuj się niepotrzebnie, pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group