1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-10-17, 20:37   Temat: bezsilność
Dziś odbył się pogrzeb mojej mamy.za wcześnie.za szybko.zbyt trudne to wszystko do zrozumienia 😢
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-27, 18:49   Temat: bezsilność
Wszedzie sie czyta że ma nie boleć tylko jak to zrobić? Mama zje 3łyżki zupy i ma boleści przez co boi się cokolwiek zjeść.doktor mowi zeby przy bolesciach co 2 godz.brała sevredol ale mame caly czas boli.od 2tygodni leży w łóżku,opadla zupelnie z sił.cały czas przysypia.nie wiem jak moge jej pomóc?😢
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-22, 21:07   Temat: bezsilność
Jak pomóc przy zaparciach? To juz 3dzień podejrzewam ze głównie od sevredolu.mama ma syrop lactulosa ale nie bardzo moze go pic.zjadła troszkę buraczków gotowanych, pije wode ale to nic nie daje a boli ja bardziej od tego.
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-21, 20:11   Temat: bezsilność
Dziękuję za rady napewno skorzystam.czasami proste okazuja się rozwiązania a nie jestem w stanie sama ich znaleźć.
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-21, 17:40   Temat: bezsilność
Najgorsze jest to , że nie można nic zrobić.mama dziś pytała co dalej z nią będzie.myślałam że po rozmowie z onkologiem jakoś sie pogodzila z tym a jednak nie.z tym nie da się pogodzić a ja nie wiem co mówić jak mówić.? Staram sie ogolnikowo ale wydaje mi się że mama czeka na jakieś konkretne dzialania z mojej strony że znowu zacznę szukać lekarzy itp. Siły psychicznej coraz mniej😢
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-20, 18:29   Temat: bezsilność
Matrifen 50 do tego co 3-4godz tabl.sevredolu.pabi dexametazon.reltebon 10. Dużo tego i lekarz mówiła dziś ze jak będą bóle to w kroplowce jedynie moze dac morfine.
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-20, 18:03   Temat: bezsilność
Dziś lekarz z hospicjum przepisała mamie lek moczopedny.mama chce sama duzo rzeczy robic a ze mieszkamy obok siebie to cały czas jestem. Dzis po poludnie cale przespala a jak wstala to z bólem 😞
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-20, 11:49   Temat: bezsilność
Mama jest pod opieką hospicjum.martwię się tez woda bo jest w brzuchu ale narazie nie będą ściągać.sa plastry,tabletki ale to wszystko mało.ale jeszcze wstaje stara sie sama wszystko robic a my jej nie wyreczamy żeby nie czuła sie bezużyteczna.mało bardzo zjada mówi że wszystko jej rośnie i ciągle sie jej odbija.
  Temat: bezsilność
Maja2017

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14314

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-09-20, 08:33   Temat: bezsilność
witam.wczesniej tylko czytałam dziś nadszedł dzień żeby napisać.mama 65lat.diagnoza w styczniu rak ogona trzustki z przerzutami do wątroby.robiliśmy wszystko co się dało.było i tak za pózno.chemioterapia paliatywna dała tylko więcej czasu.w poniedziałek nasz onkolog powiedział że zostaje tylko hospicjum domowe.od tygodnia mama ma żółtaczke mechaniczną od wątroby.było usg robione.ta bezsilność i bezradność jest powalająca. :cry: [/list]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group