1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
MagdaJot

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 13:01   Temat: Czerniak
Ona, musisz zmienić nastawienie. Wiem, że to niełatwe. Sama mam trójkę dzieciaków (prawie 7, prawie 8 i prawie 18 lat) i pójść sobie teraz pasać owieczki na niebiańskich łąkach to by był z mojej strony bandycki numer razy trzy. Też miałam fazę strachu, ale chyba bardziej niedowierzania.
I wiesz, to niedowierzanie przeszło mi w totalne zapominanie. Jakoś 3-4 miesiące po docięciu przypomnieli mi o moim czarniaku zgodnym opier....em lekarze na SOR, gdzie trafiłam z rwą... Zapytali o choroby przewlekłe (tu mooooocno zmarszczyłam czoło udając mądrą) i przypomniałam sobie o zabiegu z zeszłego roku... i się zaczęło :roll:
Przyjęcie do szpitala i cała diagnostyka poszła piorunem, ale co się nasłuchałam, żem stara a głupia hyhyhy
No to teraz, jak idę do jakiegoś lekarza, to od progu wołam, że MAM. Może im się na coś przyda.
Poza tym zapominam, zapominam, zapominam... o czym to ja? ...Zapomniałam.
No wiosnę mamy podobno, odmianę jakąś :mrgreen:
Nos do góry!
  Temat: Czerniak
MagdaJot

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 11:37   Temat: Czerniak
No co Ty! Będzie, tylko będziesz się zachowywać rozsądnie:) Nie oznacza to przecież siedzenia w piwnicy.
A zakupy to świetna sprawa na poprawę humoru:mrgreen:
  Temat: Czerniak
MagdaJot

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 11:27   Temat: Czerniak
No właśnie:)
A jak już szwy się zagoją, to zabierz się za wymianę zawartości szafy. Będą Ci potrzebne na lato długie spodnie i koszule z długim rękawem. Najlepiej lniane, żebyś się nie ugotowała:)
Taki trochę hippie look :mrgreen:
I kremik. I kapelutek.
No z kapelutkiem to już trochę pojechałam :lol:
  Temat: Czerniak
MagdaJot

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 11:02   Temat: Czerniak
Witaj:)
Tak jak napisał klikers, wcale nie jest źle. Ja w grudniu 2010 wyciachałam Clarka II, Breslowa 0,6, ale inną odmianę (tę gorszą?). Od tamtej pory miałam parę schiz, że ból głowy to przerzuty, albo ból kości. Okazało się, że ból głowy przeszedł samoistnie jak podleczyłam depresję i zaczęłam lepiej sypiać, a ból kości to rwa udowa (też nic przyjemnego, ale lepiej niż przerzut, nie?)
Teraz poszerzaj marginesy, spokojnie czekaj na wynik, nie schizuj:)
A potem badaj się regularnie, jak zaleci lekarz.

Będzie dobrze,trzymaj się!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group