1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Magda

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10783

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-08, 14:15   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Chyba z naszym krajem. Kto żyje tu kilkadziesiąt lat to wie, jak wyglądaja procedury w różnych dziedzinach życia i nie myślę tu tylko o jednym konkretnym leku.

Mniejsza z tym, najważniejsze aby być otwartym i chcieć rozmawiać, a cel najwyższy

ZDROWIE PACJENTA

M.
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Magda

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10783

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-08, 13:34   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
DumiSpiro-Spero:
Przepraszam, jeżeli mój ton jest nieopowiedni, może to wynik bezsilności, załamania i ignorancji lekarzy, z którymi przez ostatnie 3 miesiące przyszło mi rozmawiać.

Nasz kraj w procedurach i zawiłościach jest niedościgniony, a ludzie odchodzą.
Swoją drogą, ciekawe jak długo trwała procedura dopuszczenia chemii jako środka leczącego ludzkie życie ? Czy nie sądzi Pani, że to nadal jest w fazie eksperymentów ?

Cieszą informacje dotycznące wyleczeń DRP, choć sukces to chyba zbyt wielke słowo.

Czy może mi Pani coś więcej powiedzieć na temat LD i wyjaśnić co znaczy " objęcie masy guza polem wlotowym RTH " bo to chyba najbardziej będzie dotyczyć mojego taty.

Jeszcze raz przepraszam z tzw ton, intencje mam jak najbardziej dobre :)

Pozdrawiam
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Magda

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10783

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-08, 12:25   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Informacji mi ni brakuje, ale czekam na odpowiedź rzeczowego onkologa.

M.
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Magda

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10783

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-08, 11:46   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
A tu przykłady remisji:

http://apoptoza.pl/nadca-remisje-nowotworow/

Magda
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Magda

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10783

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-08, 11:40   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca----czy chemia ma sens ???
Witam,

U mojego taty stwierdzono ograniczoną postać raka drobnokomórkowego.
Obecnie jest po pierwszej chemii, zniósł ją w miarę dobrze, ale jak obserwuję inne osoby po kilku chemiach to nie wiem czy to rak zabija czy chemia zatruwając wszystko co jeszcze zostało zdrowe u człowieka.


Czy są w ogóle w Polsce jakiekolwiek całkowite wyleczenia tego typu nowotworu ? Może mi ktoś ze znawców tego tematu podać przykłady lub choć jeden przykład ???

Dlaczego nikt nie porusza tematu leczenia NaDCA, leku który stosuje się do w Kanadzie, którego skuteczność ( oczywiście na razie testowa ) przynosi lepsze i całkowite skutki wyleczenia niż chemia, a przy okazji nie wyniszcza tak organizmu ?

Próbowałam porozmawiać z kilkoma onkologami, aby podjęli temat NaDCA i ewentualnego połączenia chemioterapii z tym lekiem, ale na próżno, nikt z nich nawet nie chciał się zainteresować czymś, co w Polsce jest nieznane, niezarejetrowane, przecież nie można na szali stawiać własnej kariery i życia jakiegoś tam człowieczka.

Zainteresowanych ( szczególnie chyba onkologów ) odsyłam do strony kliniki, która leczy NaDCA:

http://www.medicorcancer.com/DCAtherapy.html

lub polskiej strony:

http://apoptoza.pl/faq-pr...ualizacja/#mozg

Czy jest ktoś odważny, kto się sensownie wypowie ?

Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group