1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
Madzia70

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 18469

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-08-18, 11:25   Temat: KAPSAICYNA czy działa niszcząco na komórki nowotworowe?
OLILB napisał/a:
daje nadzieję

zabiera kasę. Po kilku miesiącach moi pacjenci zostają bez swojego bliskiego i z masywnym kredytem do spłaty na najbliższe lata. Dystrybutorzy kapsaicyny i innych świetnych środków - wymienianych lub nie w Wikipedii - zacierają rączki. A we mnie się gotuje. Bo mam poczucie, że moi pacjenci - którzy też w pewien sposób stają się moimi bliskimi - są robieni w piramidalnego balona. Nie mam na to wpływu. Wolałabym im doradzić kredyt na wyjazd w fajne, wymarzone miejsce, zamiast (bezskutecznego) ratowania życia.

Problem z tymi wszystkimi środkami jest taki, że one może i owszem, działają. Na przestrzeni całego życia, nie w zaawansowanej chorobie nowotworowej. Jedz teraz, dwudziestolatku migdały, pestki, papryczki chili - twoje szanse na rozwój nowotworu niewątpliwie zmaleją. Bo komórki nowotworowe powstają u każdego przez cały czas. Jeśli zamiast tego żresz kebaby, palisz fajki i wywalasz tyłek do słoneczka na plaży każdego roku, zamiast spędzać czas aktywnie - sorki, ale kapsaicynę, amigdalinę, bioenergo i takie tam możesz sobie o kant własnej potłuc. Jeśli guz nowotworowy daje o sobie znać - znaczy, że ma miliony komórek. I znaczy to też, że "leczenie" należało zacząć miliony komórek wcześniej. Dziś.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group