1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: moja historia leiomyosarcoma
Madzia70

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 143878

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-10-29, 07:20   Temat: moja historia leiomyosarcoma
małgośka,
Nic tu po mnie, wszystko masz zinterpretowane, nic dodać, nic ująć :mrgreen:

Biegunki - dziwaczne nieco jeśli chodzi o porę występowania - zrobiłabym usg brzucha z dokładną oceną nadnerczy.
  Temat: moja historia leiomyosarcoma
Madzia70

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 143878

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-10-27, 07:43   Temat: moja historia leiomyosarcoma
małgośka,
małgośka napisał/a:
mam 54 lata

I dopiero teraz masz nadciśnienie?! :mrgreen:
  Temat: moja historia leiomyosarcoma
Madzia70

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 143878

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-10-27, 07:19   Temat: moja historia leiomyosarcoma
małgośka,
Przepraszam, nie mam czasu teraz przekopywać się przez Twój wątek, stąd pytanie - ile masz lat?

Tak na oko, bez badań, to nie trzeba ostatnich objawów łączyć w całość. Zapalenie pęcherza zdarza się, zwłaszcza u kobiet (tak na przyszłość - nie odstawia się chemioterapeutyku po dwóch dniach, pomimo ustąpienia objawów, to tak jak z antybiotykiem - kurację trzeba dokończyć, ponieważ zabijamy bakterie i trzeba je "wytłuc" do końca, w przeciwnym razie - namnożą się znowu), skurcze mięśni miałaś na pewno po furaginie - to bardzo częste powikłanie. Nadciśnienie - bywa, dostałaś leki, jeśli trzyma się w granicach 140/90 - szanse na udar są znikome. A Twoja Mama przypadkiem oprócz nadciśnienia nie miała migotania przedsionków?

Potasu sobie nie wypłukałaś ;) kanaliki nerkowe nie przepuszczają go tak łatwo. Poza tym miałabyś zupełnie inne objawy przy niedoborze potasu, nadciśnienie nie byłoby Twoim głównym problemem.
Krótko mówiąc - wyluzuj ;) Trzymaj ciśnienie w wartościach, które podałam powyżej, zrób badania i wrzuć skany. Na nadciśnienie choruje co druga Twoja koleżanka, i większość osób w kolejce w sklepie :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group