1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak
Madzia70

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16834

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-11, 18:34   Temat: chłoniak
Dziękuję, zufed, za ciepłe słowo :)
Cieszę się, że mogę choć trochę Wam pomóc.
  Temat: chłoniak
Madzia70

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16834

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-11, 16:06   Temat: chłoniak
Paulinko,

Raczej tu nie dostaniesz odpowiedzi, czy możesz być w 100% spokojna. Badania są prawidłowe, w chłoniaku zapewne byłyby zaburzenia. Myślę, że to samo powie Ci onkolog, przy braku objawów klinicznych i prawidłowych badaniach może nie zdecydować się na biopsję. Myślę, że należy zdać się na doświadczenie onkologa - on powinien rozwiać Twoje obawy.

Mnie niepokoi co innego, nie z dziedziny onkologii. Masz prawdopodobnie schorzenie ortopedyczne, tzw. chorobę Scheuermanna. Prawdopodobnie w przebiegu tej choroby doznałaś złamania kręgu z następowym wyciekiem szpiku. Jedyne, co mi nie pasuje, to Twój wiek - jesteś odrobinkę za stara :mrgreen: . Ale myślę, że to ta choroba jest powodem Twoich kłopotów, a nie chłoniak.

Moim zdaniem, po wizycie u onkologa (zakładam, że chłoniaka wykluczy) powinnaś udać się do ortopedy (najlepiej dobrego, ta choroba jest często traktowana lekceważąco, a niesłusznie, bo daje silne dolegliwości bólowe) i - jeśli moja "wirtualna" diagnoza się potwierdzi - rozpocząć rehabilitację.

Pozdrawiam Cię, daj znać, że nie ma tego chłoniaka 8-)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group