1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-10-05, 20:22   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ja też zasięgnęłam przed zlotem opinii mojego Pana i Władcy. W celach instruktażowych mała wskazówka: Należy precyzyjnie sformułować informację poddawaną opiniowaniu. Moja brzmiała: "Kochanie, jadę na zlot do Gazdy. Jedziesz ze mną, czy mam jechać sama?" 8-)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-02, 21:28   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Wchodzę Wam w słowo, kochani, przepraszam, ale muszę sobie zaraz iść, bo u mnie kolejka do komputera się ustawiła :komp:

Okazało się z tak zwanego nienacka, że jedziemy do Gazdy samochodem i mamy wolne trzy miejsca. Trasa planowana: Warszawa - Radom - Kielce - Tarnów - Nowy Sącz- Żegiestów. Chętnie zrobimy odstępstwo od trasy, jeśli dzięki temu będziemy mogli kogoś zabrać. Planowany start z (okolic) Warszawy - ambitnie 5.00 rano. Czekam na ewentualne zgłoszenia, to znaczy zaraz idę spać, ale zajrzę na forum przed wyjazdem. Jeśli ktoś będzie chciał się zabrać, to poproszę o PM z numerem telefonu, będę się kontaktować z trasy.

Przepraszam za wtręt w waszą rozmowę, Jo_a i Richelieu :flower:
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-21, 22:18   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Zdaje się, że do Madzi można dopisać Męża Madzi jako kolejnego uczestnika 8-)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-13, 23:31   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Są. Dzieci poniżej 2 tygodnia życia i starsi ludzie - powyżej 117 roku życia. Wyżej wymienieni mogliby nie wytrzymać diety serwowanej przez Gazdę... ;)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-06, 20:06   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Taki szybki, ze nawet nie wiem, co skorygował... [kwadr]
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-06, 19:50   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Plus odpada, bo zaczyna rok szkolny i przedszkolny nazajutrz... :|

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-07-06, 20:00 ]
Skorygowałem.

  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-06, 19:32   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
No dobra, to pisz Madzię za znakiem zapytania - urabiam rodzinę powoli...

Oj, powoli ;)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-20, 00:00   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper napisał/a:
każda wydana złotówka na taki cel byłaby totalną głupotą i marnotrawstwem pieniędzy fundacji DSS.


Ale to nie miały być pieniądze fundacji, jak rozumiem, tylko sponsora? Jeśli jest firma chętna do sfinansowania kosztów takiego zlotu - jestem za. Znam nieco firmy farmaceutyczne i inne kręcące się wokół medycyny jako biznesu i wiem, że pokrycie kosztów takiego spotkania, za możliwość powieszenia logo firmy nad naszymi głowami jest dla nich cenną reklamą. Założę się przy okazji, że ta sama firma nie zechce sponsorować leczenia chorego człowieka, bo nijakiej reklamy z tego nie będzie miała. Pieniążki pójdą w reklamę na stadionie piłkarskim. Też można.

skiper napisał/a:
jeśli nierealne jest zorganizowanie prostego zlotu a realne slogany : walcz, nie poddawaj się to coś tu jest nie tak


Owszem. Samo porównanie jest "nie tak" i przypomina historię wróbelka, który się różni, bo ma jedną nóżkę bardziej.

skiper napisał/a:
Zlot , spotkanie czy jak zwał jest jak najbardziej realne dla każdego kto będzie chciał.


Wiele osób by chciało. 80% nie będzie mogło z przyczyn, dla których się tu spotykamy - intensywnej opieki nad ciężko chorymi, bliskimi nam ludźmi.

urania, słusznie napisała: dwie koncepcje organizacji, których nie da się porównać. Z moich (sporych) doświadczeń w organizowaniu prywatnych spotkań forumowiczów (z forum nie mającego nic wspólnego z onkologią, więc zapewne sprawa tam była znacznie prostsza): Nie ma znaczenia gdzie się spotkanie odbędzie i wcale nie jest "sprawiedliwie" żeby było w centralnej Polsce.

olaczek napisał/a:
Zastanawiam się jednak, czy nie warto zacząć od spotkań "regionalnych".


Właśnie tak. Takie małe, prywatne spotkania trzeba po prostu organizować co jakiś czas w różnych punktach kraju, w zależności od tego, który "region" ma akurat czas i wenę. Spotkania najlepiej organizować w weekend - wtedy jest szansa, że jedni będą mogli dotrzeć na sobotę, inni na niedzielę (z mojego doświadczenia wynika, że niewiele osób będzie mogło zostawić wszystko odłogiem na 2 dni i przyjechać na spotkanie towarzyskie).

I jeszcze, jako klakierka DSS [kwadr] a przy okazji miłośniczka kultury (w tym osobistej) i pięknej polszczyzny uprzejmie proszę o przemyślane używanie sformułowań. Zwłaszcza traktujących o tym, na kogo na tym forum można liczyć, a na kogo nie.

Z góry dziękuję.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group