1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła
Madzia70

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-02-08, 19:07   Temat: Rak nosogardła
Leśny,
Ta galareta Ci na pewno nie pomaga... Udaj się do jakiegoś lekarza z POZ i poproś o coś uspokajającego... Naprawdę, to z korzyścią dla Ciebie będzie.

Myślę ciepło, czytam zawsze, choć rzadko się odzywam ;)
  Temat: Rak nosogardła
Madzia70

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-11-25, 15:18   Temat: Rak nosogardła
Leśny,
Może potrzebujesz leczenia ogólnego, czyli tabletek przeciwgrzybiczych?
  Temat: Rak nosogardła
Madzia70

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-11-22, 20:07   Temat: Rak nosogardła
Leśny napisał/a:
pieczenie w gardle ???

Grzybicy tam nie masz? ;) Pokaż jęzor jakiemuś lekarzowi ;)
Leśny napisał/a:
próbuję spacerować ale szybko się męczę może nie powinienem ?

Powinieneś. Znaczy - spacerować, nie męczyć się ;) Będzie coraz lepiej, coraz łatwiej, trenuj! |oyeah|
  Temat: Rak nosogardła
Madzia70

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-11-16, 19:25   Temat: Rak nosogardła
Leśny napisał/a:
mam zaleconą morfinę w 4 porcjach na dobę w dawkach po 0,75 nie wiem czy to dużo czy mało?

Ja też nie wiem, bo nie podałeś jednostek ;) 0,75 czego? Podejrzewam, że po 7,5 mg i wtedy jest to dawka średnia. Natomiast morfina podana pozajelitowo działa 4 godz., z czego wniosek, że dostajesz dawki zbyt rzadko. Jeśli masz dolegliwości bólowe - upomnij się o zwiększenie. Jeśli nie masz - wystarczy.

Jeśli chodzi o leki przeciwgrzybicze - połykanie ich nie jest błędem, bo tak jak śluzówka jamy ustnej wyglądają też dalsze odcinki przewodu pokarmowego, więc potraktowanie ich specyfikiem jest jak najbardziej słuszne ;)
  Temat: Rak nosogardła
Madzia70

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-10-31, 08:10   Temat: Rak nosogardła
Leśny,
Poproś lekarza o buprenorfinę w plastrach przeciwbólowo. Bardzo dobrze pomaga w takich sytuacjach i łatwo ją odstawić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group