1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 105
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-24, 14:40   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Brakuje mi czasu żeby tu pisać ale to nie znaczy że o Was zapomniałam.Właśnie przeczytałam że JaInka odeszła...nie mogę nawet o tym pisać...

Dziękuję wszystkim za pamięć!! Szwagier bierze Tarcevę od prawie roku. Wszystko jest dobrze ostatnio miał robioną scyntygrafię kości bo ciąglę ma bóle kręgosłupa w odcinku lędzwiowym ale wyniki miał dobre. życzę tego wszystkim!!

życzę też wszystkim czytającym i piszącym radości, spokoju, nadzieii w tym szczególnym dniu. Podzielę się wirtualnie z Wami opłatkiem i mam nadzieję że to odwzajemnicie.

Jusiu dziękuję za przekazanie wieści.

Pozdrawiam i napewno wrócę jak tylko uporam się ze swoimi problemami.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-14, 21:31   Temat: Proszę o interpretacje wyników
dziękuję wszystkim za kciukasy!Przenoszę tę dobrą energię na szwagra którego telepie z nerwów.

Jainka...no właśnie wysypka...mój kolega z pracy który brał Tarcevę nie mógł się golić tak był obsypany świństwem na twarzy....a szwagier nic...dlatego tak mnie nosiło jak zaczął brać że nie ma wysypki. Teraz przestałam o tym myśleć i wmawiam sobie że skoro tak dobrze wygląda to nic się nie dzieje. Zresztą jutro będzie wiadomo.Więc nie martw się wysypka bo przynajmniej wiadomoże dostajesz Tarcevę a u niego to wielka niewiadoma...może to tylko placebo...

Trzymam kciuki żeby Tarceva zatrzymała to paskudztwo u Ciebie....pozdrawiam ciepło....jak masz jeszcze jakieś pytania...śmiało :)
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-14, 11:10   Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5 oczywiście trzymam kciuki za Twojego tatę!
agni5, kaja115, awilem serdecznie dziękuję :-D
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-14, 09:33   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Jutro szwagier jedzie na badania i po kolejną dawkę Tarcevy.Jeżeli ktoś ma ochotę trzymać ze mną kciuk i za jego wyniki to zapraszam.Pozdrawiam :)
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-07, 09:41   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Cieszę się że jeszcze o nas pamiętacie.Pozdrawiam
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-31, 11:00   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Byłam u szwagra i tak to wygląda: przytył bo wcina jak opętany, pełen energii,niewielki kaszel i boląca ręka.Pisałam już kiedyś o tej jego dłoni.W tym miejscu dostawał chemię i jak tylko coś robi to zaraz spuchnie i boli. Poza tym wszystko dobrze. Wygląda naprawdę świetnie.W czerwcu będzie miał kolejne badania jak pojedzie po Tarcevę w tym także tomograf. Zgłoszę się po trzymanie kciuków. Wiem że mogę na Was liczyć :)

Pozdrawiam ciepło
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-25, 10:43   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Moja strarsza córka też ten lek dostała jak była mała bo anginę dostawała 2 razy w miesiącu i też od tego samego lekarza. Gdy poszła na emeryturę to nikt już córki nie potrafił leczyć i w wieku 14 lat miała wycinane migdały.Przeciwnicy tej lekarki twierdzą że leczy zbyt agresywnie. Nie mogę żle o niej mówić bo moim 2 córką pomogła zawsze. Następny lekarz po niej to masakra. meczyliśmu się z nią 8 lat i kolejna to porażka.Co to za pediatra jak ja jej mówię może to ma zapisać lub tamto.To jest chore...
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-25, 10:13   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mówię do lekarza że dziecko ma kaszel od grudnia tydzień lub trzy spokoju i na nowo, może zrobić testy. A ona mi na to:po co? same pierdoły tam wychodzą i co wszystkie drzewa pani wytnie.Sama jestem alergikiem ale w miom przypadku to katar i łzawienie oczu. Miałam robione testy, byłam odczulana, wydałam mnóstwo pieniedzy a różnicy nie widziałam. Co z tego że mnie odczulili na trawy i chwasty ale raztocza, grzyby i kurz są zawsze. Tak musiałam brać leki. Nie wiem już co robić.Nasz rodzinny pediatra to porażka.Dziecko kaszle godzine non stop a ona syrop i do domu. Pojechałam do innego pediatry prywatnie to powiedziała że cała tchawica zawalona. Zapisała antybiotyk, syropy, na alergię i sterydy.Pomogło teraz kazała jej dawać Broncho-Vaxom. Zobaczymy co będzie dalej...
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-25, 09:33   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Witam!
Banialuka dzięki za pamięć! Nie pisałam bo brakowało czasu ale starałam się chociaż czytać żeby być na bieżąco.Choróbska nękają mnie jak i dzieci.Dwujka ma kaszel nie do wytępienia a pediatrzy u nas to masakra.

U szwagra...dokładnie nie wiem bo miałam zapalenie migdałów i nie chciałam mu zawlec jakiegoś paskudztwa więc siedziałam w domu.Dziś miałam zamiar go odwiedzić ale nie wiem czy zdążę bo jadę do brata który leży w szpitalu(zerwane ścięgno Achillesa). Jak widać urwanie głowy.
Jak zbadam sytuację to dam znać ;)

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-26, 09:40   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Witam !
jusia już wszystkim mówię że nie wiem kiedy wrócę z Poznania i w domu załatwiam wszystko na cały dzień (w razie potrzeby :mrgreen: )
No i przechwaliłam!Od piątku szwagier przeziębiony, dzwonił do swojego onkologa i kazał brać gripex. Na szczęście nie ma gorączki.Do tego zmarł mu ojciec (nie była to nagła śmierć-spodziewaliśmy się tego). Widać że chory, smutny po śmierci ojca ale otwarty. I to mnie cieszy!

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-22, 10:01   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mam nadzieję że u Ciebie też coraz lepiej z samopoczuciem! Ściskam
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-22, 09:54   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Szwagier tryska energią: całe dnie spędza na drodze bo koło niego robią asfald i chodniki. Śmiejemy się z niego że nadzoruje robotników.To do sąsiada na pogawędki a poza tym to non stop czyści samochód.Siostra go operdziela za to a ja mówię żeby mu dała spokój. Robi to co lubi, ma zajęcie i widać że czerpie z tego przyjemność. Lepiej na to patrzeć niż na skulonego i przerażonego na kanapie.Po 7 miesiącach smutku, przerażenia, poczucia przeogromnej krzywdy, niesamowitego lęku wróciły mu chęci do życia. Wylazł z tej okropnej skorupy więc nie ważne co robi. Być może właśnie tak chce spędzać czas. Tak to sobie poukładał. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-21, 10:58   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Dziękuję :)
Wiedziałam że się odezwiesz.Pozdrawiam

Wczoraj szwagier był po kolejne buteleczki z tabletkami. Tym razem na dwa miesiące.Jak się skończą to najpierw badania a potem decyzja.Tyle u nas....

Pozdrawiam wszystkich
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-20, 09:16   Temat: Proszę o interpretacje wyników
agakata napisał/a:
MaFi - czy Wy przestaniecie sie nakrecac?????????

strach o niego odbiera mi rozum i nie mogę nad tym zapanować....

agakata napisał/a:
Kiedy macie kontrolne TK????


kolejne nie wiem bo dopiero co miał-wyniki przepisałam
Cytat:
Ciesz sie najwazniejszym - ze szwagier dobrze sie czuje. Wykorzystajcie ten czas zeby cieszyc sie wiosna....

monika30 napisał/a:
Myśle że warto zrobić to co piszeagakata, cieszyc się i wykorzystać w pełni każdą chwilę....

korzystamy cały cas :-D cieszymy się każdą chwilą :-D spędzamy ze sobą dużo czasu(ciągle pyta kiedy wróci mój mąż z trasy i mówi przyjdzcie)...tylko ten cholerny strach zżera nas w środku...

Przepraszam że Was tym męczę ale nie mam z kim o tym pogadać.Tylko z mężem ale on jest gościem w domu a reszta rodziny wcale się tym nie interesuje.Wiem że Wy mnie zrozumiecie bo każdy z Was pewnie to przechodzi. Musiałam komuś powiedzieć o moich obawach.Dziękuję za wysłuchanie...
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-14, 10:35   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Obserwuję szwagra i żadnej najmniejszej oznaki skutków ubocznych. Wczoraj przyszła siostra i stwierdziła to samo. Nawet szwagier sądzi że dostaje placebo.To chyba prawda :^^:
 
Strona 1 z 7
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group