1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Lysenna

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 145666

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-17, 11:06   Temat: Pytanie o ankietę.
Witam serdecznie, jest to pierwszy mój post na tym forum, chociaż śledzę je bez rejestracji od jakiegoś czasu. Sama nie choruję, jednak mam do czynienia z rakiem piersi (leczonym z pozytywnym skutkiem) u mojej mamy i (niestety w tym przypadku dużymi komplikacjami) cioci. Lęk przed nowotworami towarzyszył mi zawsze, więc postanowiłam go oswoić - udając się na praktyki na odział hematologii dziecięcej. Tak zaczęło się moje zainteresowanie psychoonkologią (także w związku ze studiami).
W obecnej chwili prowadzę badania dotyczące stresu i radzenia sobie z nim przez mamy chorych maluchów. Wprawdzie sporo z nich daje się zrobić na oddziale, ale wiadomo, że nie każdy ma na to chęć i siłę (i szanuję to). Niemniej jednak, potrzebuję jeszcze grupy kilku osób żeby zakończyć badanie i liczyć wyniki. Powoli tracę pomysły i pomyślałam, że może na takim jak to forum znajdą się jakieś mamy, które chciałyby poświęcać 15 minut na wypełnienie ankiety.
Zdaję sobie jednak sprawę, że spamowanie w takim miejscu to pomysł nie na miejscu, i ogólnie mówiąc, wydaje mi się to trochę bezduszne.
Dlatego chciałabym zapytać, czy coś takiego jest dopuszczalne? Mogłabym także wysłać przystosowaną do wypełniania online ankietę przez pw, jeśli ktoś się zgodzi.

Co o tym myślicie? Zupełnie chybiony pomysł, czy może dopuszczalny?

pozdrawiam ciepło

Żaneta.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-05-17, 12:08 ]
Jest to jak najbardziej dopuszczalne, ale w odpowiednim już istniejącym wątku, do którego post przenoszę. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2012-05-17, 12:16 ]
Cudownie! Nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie zauważyłam wątku. Bardzo dziękuje za wskazówkę, podaję też adres ankiety:

Dla mam chorujących maluchów:
http://moje-ankiety.pl/respond-25903.html
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group