1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Luna

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 39862

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-14, 10:20   Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Tak, staram się pracować dużo zdalnie :) - tel, internet, trochę jeżdżę. Próbuję sobie jakoś radzić. Mam wspaniałą pracę w fundacji i trochę mi brakuje bezpośredniego kontaktu z ludźmi, ale tak jak pisałam juź wyżej - NAPRAWDĘ WARTO :) Radość z robienia wspólnie drobnych rzeczy razem z Mamą, lepszy kontakt z całą Rodzinką :) Niedługo właśnie wybieram się do Mamy do szpitala - pierwszy dzień chemii.
Rozumiem, że Tykubanetko, masz już własną rodzinkę, wtedy chyba jest trudniej to wszystko pogodzić, ale też i wsparcie u boku :)
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Luna

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 39862

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-14, 09:37   Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Ja, kiedy dowiedziałam się, że Mama jest chora, mieszkałam kilkaset kilometrów od domu rodzinnego. Postanowiłam wrócić po latach do rodzinnego miasta. Ze względu na wykonywaną pracę, nie było to trudne, gdyż i tak wcześniej dużo jeździłam w delegacjach po Polsce. Trudne było jednak ze względu na świat, który już stworzyłam sobie tam - przyjaciele itp. (męża i dzieci jeszcze nie mam). Nie mogę za bardzo znaleźć tu sobie miejsca. Oprócz rodziny nie mam tu przyjaciół, może jacyś pojedynczy znajomi by się znaleźli. Pewnie powoli zacznie się to zmieniać :)

Wiem jednak, że to słuszna decyzja. Gdy byłam daleko i rozmawiałyśmy z Mamą przede wszystkim przez telefon, czułam z Jej strony barierę, opór do dzielenia się tym co trudne. Im więcej czasu z Nią spędzam, tym bardziej się otwiera, najczęściej wymyka się jej coś przy rozmowach o życiu codziennym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group