1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Radi - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-09, 12:54   Temat: Radi - komentarze
Radi napisał/a:


Luika :-D Mówisz i masz :)
Odebrałem wyniki tomografii komputerowej i kamień, ( a nawet głaz) spadł mi z serca...


Widzisz? A jednak dobrze o mnie mówią, żem czarownica ;) ))))))

Ogromnie się cieszę i cały czas tak dalej ;)
Radi, jesteś tak pozytywnym człowiekiem,że wspieranie ciebie to sama przyjemność ;) )

Mocno ściskam i energetycznie wspieram :okok"
  Temat: Radi - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-04-30, 13:21   Temat: Radi - komentarze
Radi, ja już się nauczyłam czekać. Mówię sobie,że co ma być to będzie i tak tego nie zmienimy a będę się martwić jak już będzie wiadomo,że jest się czym martwić. A na co dzień mantra JEST DOBRZE i dużo pozytywnych myśli .... i działa ;)

ps. im mniej stresu, tym mniej pożywki dla raka ;)
  Temat: Radi - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-04-20, 20:00   Temat: Radi - komentarze
Wiedziałam ! ;)
No to teraz czas na takie samo super TK ;*
  Temat: Radi - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-15, 09:17   Temat: Radi - komentarze
Radi, wiadomości co do zdrowia bardzo dobre! Mówiłam,że JEST DOBRZE :)

ZUS..... to chyba następny rozdział naszego bestselleru (przed nim już tylko będzie NFZ);))) Ja po 3 latach w końcu dostałam maleńką rentę. Dlaczego tak późno? Bo moja niewiedza, bo byłam niesamodzielna a nie było kogoś, kto by mi pomógł, bo On odizolował mnie od świata a sama nie wiedziałam jak się tym zająć..... ehhhh dużo by gadać.

Najważniejsze,że jesteś już w domu, tulisz swoje dziewczyny ;)

Ściskam Was mocno ;*
  Temat: Radi - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-13, 17:07   Temat: Radi - komentarze
Radi, jak badania?


Cytat:
Tak, też o tym myślałem.
Taka księga "doświadczonych".
Obnażająca niedostatki tego świata a przede wszystkim ludzi.
Od niegodziwców do wirtuozów medycyny.

To co nas otacza (niedoświadczenie lekarzy, niedbalstwo, niezrozumienie, wścibstwo a również bezinteresowność i szlachetność), zależy od ludzi.

Spisać każdy wątek przeżyć i wydać pod patronatem Fundacji- to warte grzechu jest?
Co o tym sądzicie a może? Może wydzielić ów post, w nowym wątku i posłuchać tych, co mogą w temacie "takiego doświadczonego życia" powiedzieć - napisać najwięcej?

Pozdrawiam
obertas


Obertas, to by była powieść o życiu, miłości, nieudolności, marzeniach, walce, bólu,, przyjaciołach, wrogach, życiu po życiu...... i o wspieraniu się i porzucaniu..... i nowym- innym patrzeniu na świat tymi samymi oczami .... i o tym jak świat się kręci jednym w chwili ,jak innym się zatrzymuje.... Pewnie byłaby bestselerem ;)
  Temat: Radi - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-09, 19:00   Temat: Radi - komentarze
Radi, czasem myślę,że jakby spisać nasze historie w krótkie opowiadania, to powstałoby dzieło ogroooomne ;) Czasem aż się wierzyć nie chce,że to wszystko "prawdziwe życie".
Uśmiechaj się często, mocno przytulaj Milenkę, mów ukochanej żonie,że ją kochasz i dbaj o siebie i rodzinę ;)
aaaa i powtarzaj jak mantrę JEST DOBRZE, bo przecież JEST DOBRZE ;)

A my tu jesteśmy ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group