1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
Luika

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-08-23, 21:53   Temat: Czerniak
Wielki strach napisał/a:
To wielkie szczescie, ze sie zdecydowalas na zabieg mimo, ze dermatolodzy mowili, ze bezpieczne...co Cie sklonilo do tego? Pytam, bo ja tez mimo, ze mowili bezpieczne usunelam i czekajac na wyniki i tak przezylam traume....ja swoje usunelam, bo jedno bylo bardzo ciemne, budzilo moj niepokoj swoim kolorem, co na nie spojrzalam to schizowalam...a dwa byly takie dwukolorowe, nie pamietalam kiedy sie pojawily, nie umialam odpowiedzic sobie i lekarzom na pytanie czy urosly, czy sie zmienily...i tez usunelam....i mimo blizn wcale nie zaluje, nie patrze na nie i nie zastanawiam sie co by bylo..gdyby...


Popieram i popierać będę! Nie ma się co bać, bo strach ma wielkie oczy a choroba wykryta w początkowym stadium jest uleczalna ;)

[ Dodano: 2012-08-23, 21:55 ]
ONA, super,ze usunęłas to znamię ;* A o Synka się nie martw ;*****
  Temat: Czerniak
Luika

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-27, 23:34   Temat: Czerniak
Ona, ranę spokojnie można myć, byle długo nie moczyć.
Ja miałam na brzuchu 16 szwów i moja Pani pielegniarka, która zdejmowała mi szwy robiła to co trzy dni co trzeci szef ;) (no,zebym miala piekna bliznę) a do tego zakładała mi takie cieniutkie plasterki - szwy i ładnie wszystko się zrosło.
Poza tym śmiała się ze mnie,ze jestem jedyna jej pacjetką, która chodzi z odkrytymi ranami ;) ))) Bo ja nie nosiłam opatrunkow, tylko rany cały czas mialam na "oku" ;)

Do dziś mój Pan dr się nadziwić nie może jaką to ja mam piękną pachwinę (blizna po wycięciu węzłów w pachwinie) i ciągle podziwia swój "warsztat" i moją determinację co do dbania o rany i zawsze pada zdanie,ze zagoiło się na mnie jak "na psie" ;) ))))

pamiętaj, JEST DOBRZE i już ;****
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group