1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RTG klatki piersiowej
Litania

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1993

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2022-05-04, 22:40   Temat: RTG klatki piersiowej
Marco,

nie obraź się, ale pytając na forum o takie rzeczy to trochę tak jakbyś wzięła te zdjęcia i zaczęła pokazywać 10 napotkanym na ulicy osobom. Jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś je zinterpretuje? Nie dość, że są wielkości znaczka pocztowego w kiepskiej rozdzielczości, to oczekujesz, że ktoś doradzi Ci lub odradzi profesjonalną konsultację lekarską lub odebranie wyników na czas? A czy ktoś z nas odpowie później za to? Tutaj nikt nie wkleja zdjęć tego typu. Same wyniki. Opis zdjęć RTG to jest praca radiologa. Lekarza, który potrafi prawidłowo zinterpretować te wszystkie jasne i ciemne miejsca. Na dobrym ekranie, w dobrej rozdzielczości w ciemnym pomieszczeniu. A może wrzucę Ci zdjęcia mojej urografii? Tylko mam na kliszach, ale mogę zrobić na białej ścianie albo na szybie- rzucisz okiem:)?

Pozdrawiam serdecznie. I jeszcze raz proszę nie obrażaj się. Ale ten "rzut okiem" i "ktoś kto ogarnia temat" to jest lekarz radiolog a nie Pani/Pan z forum.

W każdym razie z całego serca życzę aby wynik był prawidłowy.

L.

[ Dodano: 2022-05-04, 22:44 ]
Ps: jeśli masz te zdjęcia na płycie, to najwyżej możesz gdzieś iść prywatnie do radiologa aby je opisał, ale Twój szpital zapewne nie uzna tego opisu, bo musi mieć swój. To jedyny sposób na interpretację tego co jest na tych zdjęciach jaki mi przychodzi do głowy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group