1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-06, 02:13   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti dziś dopiero wróciłam do domu i od razu zagladam do Ciebie a tu taki smutek. Boże brak mi słów Twoja miłość do męża nauczyła mnie pokory i doceniania każdego dnia życia I za to wam dziekuję. Małżowinku odpocznij. Gosiu On nie odszedł :???: :???: :???:
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-22, 18:28   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Gosiu nie poddawajcie się. A choc troche spadła ta bilirubina po tej diecie i lekach? Buziole



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-16, 22:59   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti to na pewno dobra decyzja Tym bardziej super że trafiliście na wspaniałych ludzi. To jednak duzy komfort jeśli lekarz czy pielegniarka są na każde wezwanie Przynajmniej nie będziesz traciła nerwów i czasu na latanie i błaganie o leki. Ja wierze że bilirubina się zmniejszy i dostaniecie chemię i wszystkie kolejne dnie bedą cudne. Czego Wam z całego serca życzę :heart: :heart: :heart: :heart:



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-16, 17:58   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Właśnie to źle rozumiane pojęcie hospicjum.

Ja nie miałam nic złego na mysli ale w wielu wątkach czytałam że oddaje sie pacjenta pod opiekę hospicjum jeśli zakończył leczenie onkologiczne. I tylko to miałam na myśli bo cały czas wierzę i modlę się gorąco żeby Małżowinek Peti dostał chemię która zadziała...Jeśli żle zabrzmiała moja wypowiedż to gorąco przepraszam
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-16, 17:13   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Boże Gosiu ale dlaczego hospicjum przecież Wy jeszcze bedziecie się leczyć??? Nic z tego nie rozmumiem Tak ciężko to się czyta Jak Wy dajecie sobie radę??? Naprawde podziwiam i ściskam co więcej mogę napisac.? A może jednak chemia w przyszłym tygodniu?? :uuu: :uuu: :uuu:
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-03, 17:04   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Nie jestem specjalista ale doczytałam się w necie że odprowadzenie żłóci robi się zakładając dren i pewnie robia to w kazdym szpitalu. Nie wiem dokładnie czego szukać i czy to co znalazłam to jest to czego szukacie? A nie ma innego sposobu poprawy bilirubiny? Noworodki w tym celu są naświetlane a dla dorosłych nic nie ma? :uuu:
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-31, 19:52   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Badacze japońscy stosowali program z Irynotekanem i Nedaplatyną
Ja mieszkam w Anglii gdyby tutaj to stosowali to zapraszam pod nasz dach służymy pomocą, oczywiście bezpłatnie. Nie załamuj się jesteś potrzebna Małżowinkowi A jak On się czuje? Ja mocno wierzę że taka miłość jak Wasza może zdziałać cuda. Jeśli mogę się na coś przydać lub mój obecny adres w każdej chwili służę :sun:



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Lideczka

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-12, 13:17   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti nie znam się na wynikach tak specyficznych dla tej choroby. Ale skoro piszesz ze nie są dobre to nie są. Trzymam kciuki moze to nie to że leczenie przestało działać a tylko chwilowy kryzys. Czy przy tych wynkach bedziecie mieli dolewke? Sciskam i trzymam kciuki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group