1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsakorak trzonu macicy + rak jajnika
Lena982

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 13243

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-18, 15:46   Temat: Mięsakorak trzonu macicy + rak jajnika
I znów serdeczne dzięki,
Przesłałam mamie te informacje (dzieli nas 320 km) bo jak do tej pory to nikt jej nie chce nic powiedzieć, a dla niej ta niewiedza jest najgorsza .
Aktualnie mama jest w szpitalu , bo na dzisiejszej wizycie u onkologa podczas badania dostała krwotoku. W szpitalu póki co konkretów nie podali tylko tyle, ze mama ma najprawdopodobniej jakieś złogi po prawej stronie. Jutro ma być decyzja co dalej.

Strasznie się denerwuję , bo nie wiem co to może być :?ale?: , mama jest przerażona ,ze mogą znowu ją operować. No ale nic musimy czekać...

A co do tych badań , to co jest najpilniejsze w tej chwili ?

Aha i jeszcze jedna sprawa , muszę jaknajszybciej objac mame jakąś opieką psychologiczną, bo mama jakos coraz gorzej psychicznie stoi.
Niedawno wspomniała rodzinie , ze jakby co to sie nałyka czegos wieczorem i rano już nie wstanie .. i bedzie spokój

Niewiem jak się do tego zabrać, czy ktoś ma może jakieś dośwadczenia w tej sprawie ?
Gdzie szukać pomocy?

Jeszcze raz dziękuje

[ Dodano: 2011-05-19, 11:06 ]
Mama zakotficzyła w szpitalu :) , bedzie znowu operowana bo lekarz stwierdził ze poprzednia operacja (wykonana w innym miejscu) to była tylko podstawa, muszą przebadać mamuśke i potem pod nóż.
Przede wszystkim mówią chodzi o to, żeby usunąć węzły,bo to nie zostało zrobione.

Lekarz wykonujący operacje mówił ze węzły nie budziły zastrzeżeń i nie usunął. Czy jest możliwość przerzutów odległych bez zmian w węzłach ?

Wczoraj przy badaniu lekarz powiedział że nie podoba mu się miejsce po usunięciu guza jajnika, i pytał czy boli mame kregoslup, co to może znaczyć ? Podejrzewa cos w kosciach ?

Dziś mama w leprzym nastroju i bojowo nastawiona , co mnie bardzo cieszy :)

Ja caly czas ucze sie jak żyć z tym stresem i obawą o jej stan ! :uuu:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group