1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Krzychuxp

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4384

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-02-09, 16:15   Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Odwołanie już dostarczone, teraz czkam tylko na wezwanie na komisję.
  Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Krzychuxp

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4384

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-02-08, 22:34   Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Wszystko wystawiał lekarz rodzinny.
  Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Krzychuxp

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4384

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-02-08, 18:35   Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
po 31.12.2014 zostały dostarczone tylko dokumenty po leczeniu onkologicznym bo żadnych innych nowych nie mieliśmy, z leczenia udaru dokumenty były dostarczane wcześniej (czerwiec 2014) i wtedy orzeczono mu stopień znaczny.
Na orzeczeniu choroby to 10N i 07S, wcześniej też takie były.
  Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Krzychuxp

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4384

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-02-08, 03:26   Temat: Orzeczenie o niepełnosprawności-Proszę o pomoc
Witam, sprawa dotyczy mojego taty, lat 71, 04.07.2014r miał udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu, oraz miał wykrytego raka mieszanego (gruczołowo-płaskonabłonkowy), został usunięty 17.07.2015, tato miał od 4.07.2014 do 31.12.2014 orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, ponownie stawał na komisję niecały tydzień temu, i dostał orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności na 5 lat co jest delikatnie ujmując kpiną gdyż wymaga on opieki na codzień z racji skutków przebytego udaru, pozostały do dziś:
-problemy z mową (afazja czuciowo-ruchowa)
-problemy z pamięcią
-nerwowość
-po chodzeniu pieszo ból prawej nogi
-wypowiada się powolnie z problemami
-problemy z pisaniem
po operacji raka płuc jest niby ok nie licząc:
-duszności podczas chodzenia
-bólu brzucha nieznanego pochodzenia który jest od czasu operacji.
Tato ma jeszcze choroby współistniejące:
-zmiany miażdżycowe tętnic szyjnych nieupośledzające przepływu
-niewielka niedomykalność aortalna
-hipercholesterolemia
-nieprawidłowa tolerancja glukozy
-zmiany zwyrodnieniowe odcinka szyjnego kręgosłupa

Nie jest w stanie samodzielnie zrobić sobie zakupów, przygotować jedzenia, wykupić leków, stawić się na kontrolę u lekarzy, rozmawiać z ludźmi, wykąpać się, uprać ubrania. Powiedzcie mi jak to możliwe że od tak bez żadnej poprawy stanu zdrowia (nie licząc operacji raka) która też zostawiła skutki uboczne, zmieniono mu orzeczenie na jego niekorzyść? Żadnych informacji mi nie udzielono, powiedziano mi że mogę się odwołać i to wszystko, badania na komisji trwały może 3 minuty, osłuchano tatę i tyle, nie sprawdzono mu funkcji czuciowo-ruchowych dosłownie nie zrobiono nic. Chciałbym znać waszą opinię czy jest sens się odwoływać od tego orzeczenia czy nie mamy co liczyć na pozytywne rozpatrzenia wniosku o stopień znaczny. Co wy o tym myślicie? Należy mu się stopień znaczny?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group