1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pytania egzystencjonalne po smierci najblizszej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7543

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-19, 23:56   Temat: pytania egzystencjonalne po smierci najblizszej osoby
Mój tata zmarł 3 sierpnia i też zastanawiam się nad tematem 'kontaktowania się"...
Nawet gnębi mnie to dośc mocno... proszę Boga, by pomógł tacie, proszę tatulka by dał mi jakiś znak, by się przyśnił i na razie nic:(
Od czasu do czasu czuję wieczorami taki specyficzny chłód jakby ktoś koło mnie przechodził i zrobił się taki powiew powietrza... i to wszytsko:( tata mi się nie przysnił, chociaz normalnie co noc - juz od wielu lat - śniły mi się koszmary. Po śmierci Taty jak ręka uciął...

Inaczej jest z innymi. Tata był u nich po śmierci - "pożegnać się". Tej samej nocy, o tej samej godzinie niemal u jednej i drugiej cioci były kroki, moja mama tez słyszała i czuła u nas w domu obecność...Brat miał dziwne włączanie się alarmu w aucie...ale tylko On Go słyszał itp. zdarzenia...

U mnie w domu, rodzinie zawsze krązyły różne opowieści o znakach po smierci, bo wiele było w przeszłości takich niewyjaśnionych zdarzeń... Syszałam, że małe dzieci "widzą" więcej i mielismy też takie przypadki.
Teraz chyba moja bratanica, a najstarsza i najukochańsza taty wnusia - 2 - latka mówi, że "widzi dziadzię i Amenka" - Amenek to są wszelkiego typu aniołki, figurki Matki Boskiej itp. Ostatnio będąc u nas, na pożegnanie wyciagnęła rękę w "przestrzeń" - pytamy do kogo - a ona, że jeszcze do Dziadzi...twierdza, że dziadzia jestw pokoju... Po czym kilka dni później, stanęła i dziwnie patrzy - pytam się co się stało, a ona, ze dziadzia jest... pytam - co Dziadzia robi - to pokazała, że macha reką "do Mimi", czyli do Niej. Obok dziadzi był podobno Amenek - czyli jakiś Aniołek...
jest za mała by to wymyslić, a widziałam, że patrzyłam w pustą przestrzeń jakby kogos widziała...i tak się zachowywała...czy naprawdę mogła widzieć Dziadka???
Dodam, że Mój tata w szpitalu non stop pytał kiedy Madziunia - Mimi do niego przyjedzie...
Obłędnie Ja kochał, możwe teraz odwiedza?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group