1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-06, 23:07   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Rozumiem Soju,
Wybacz, że rozważamy takie delikatne i osobiste kwestie, ale widzę, że i Ciebie to swego czasu nurtowało i nie dawało spokoju, jeżeli posprawdzalaś wszelkie ewentualności...
Ciężko jest bowiem zrozumieć, że bez przyczny Ojciec wyżywa się na swojej jedynej córce...

hmm ciekawe czy "Tatulek" spowiada się ze tego jak podle Cię traktuje...

pozdrawiam Cię Soju
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-06, 19:42   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Zgadza się. Ale też pisząc o tym pomyślałam, że może byc i taka sytuacja u Soji tylko Ona o tym nie wie. Głupio mi było pisać o tym, bo to bardzo delikatna kwestia...
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-06, 19:09   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
No mi to też przeszło przez myśl, tym bardziej, że moja znajoma miała podobną sytuację.
Ojczym po smierci Jej mamy dał jej strasznie do wiwatu - ale pisałam już o tym w tym wątku...
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 16:43   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Soju,
To może tata - "zagorzały" katolik, wręcz fanatyk (choć serce podłe) ma do Ciebie żal, że nie poszłaś "jego drogą", że wybrałaś ateizm? Może córka ateistka to plama na jego honorze??? i dlatego Cię "zwalcza"
Fanatyzm religijny bywa straszny...


PS. Niestety, znam też kilka osób biegających do I ławki w kościele, nie opuszczających żadnego świeta, nabożeństwa, żadnej okazji, udzielających się w kościele w każdym możliwym rodzaju i uważających się za wzór cnót wszelakich, którzy są ludźmi podlymi i zło czyniącymi...
tak to już jest, że czasem "modli się pod figurą, a diabła ma za skórą"...
dużo w tym prawdy...bo Boga nosi się w sercu a nie na pokaz...
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 23:06   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Ale chyba nawet jak zapisze dla psów, to należy sie tzw. zachowek...

Przykra sytuacja, że rodzice byli małżeństwem, a dom zapisany tylko na "Tatusia". Szkoda, że w ciagu trwania małzeństwa nie zmienili tego:(
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:56   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Soju,
czytam, czytam i słów mi coraz bardziej brak...
Ale tutaj coś mi nie do końca pasuje. Nie masz chyba nic do stracenia, więc po prostu zapyta go dlaczego tak Cie nienawidzi, jaki jest tak naprawde powód? Może jest coś o czym nie wiesz???

Ewidentnie ojciec ma tylko pretensje, żale stosunku do Ciebie. Skoro do Męża i córeczki a swojej wnuczki normalnie się odnosi, dobrze traktuje, to wyraźnie sugeruje, że Ty dzialasz na niego niczym płachta na byka. Ja chyba bym zapytała w końcu by powiedział o co chodzi, dlaczego tak podle Cie traktuje, tak nienawidzi, tak krzywdzi?

Wiesz, przypomniała mi sie troszkę sytuacja u mojej dalekiej znajomej. Póki żyła jej Mama było w miare ok - znajoma darła z Ojcem "koty", ale na tym się kończyło, po śmierci Mamy, w domu zaczęło się prawdziwe piekło, dochodzilo do rękoczynów itp.
Z tym, że Mama była ogniwem scalającym, bo Ojciec znajomej byl tak naprawdę Jej Ojczymem. Póki żyła jej Mama, póty sie w miarę hamował. Potem bylo piekło...wojna o spadek, o dom, o auto, o wszytsko...sprawa w sądzie...
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:23   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Soju,
Koszmar jakiś :shock:

Przepraszam, że pytam, ale jaki twój Ojciec ma stosunek do Twojej córki?
Jest kochanym Dziadkiem, czy też Wnuczkę traktuje w tak podły sposób? Bo to w jakiś sposób by wyjaśniało, czy tata ma typowo jakiś "problem" z Toba, czy ogólnie jest wredny w stosunku do wszystkich. Bo jak rozumiem Mamę Twoją - a swoją Żonę ubóstwiał?

ściskam
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Katarzynka36

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 21:47   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Soju Kochana,

jestem po prostu zdruzgotana tym co przeczytałaś.... Twój Tato jest złym człowiekiem. Pytanie skąd się wzięła tak straszna nienawiść w stosunku do Ciebie?

Przykro mi bardzo, że po śmierci Ukochanej Mamuni nie masz żadnego wsparcia w Ojcu. Ba! Zachowuje się podle... Stara już jestem, ale mimo wszytsko w szoku...

Soju, przytulam do serca
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group