1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-05, 22:51   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Nadziejo
Cudny sen:):)

Bardzo się cieszę, że dał Ci troszke wytchnienia, no i spokoju... i siły:)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-04, 15:20   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Proponuję rozejm ;)

Chciałam tylko dodać jedną rzecz ode mnie...
To nie tak. Nie chodziło mi o przekonywanie kogokolwiek do tego, czy wierzyć, czy nie wierzyć w sny. Napisałam swój post z głębi serca, bo od lat borykam sie z tym traumatycznym - przynajmniej dla mnie - doświadczeniem. I pomyślałam, że może ktoś mnie zrozumie, ktoś pomoże. Ktoś da radę, co z tym zrobić...I to nie chodzi o wiarę.
Pomyślałam, że podzielę się z Wami tym, jak sie czuję, jak mam się zachowywać.

Bagatelizować? Starałam się... ale przy chyba 5 osobie, ktora umarła w ciągu tygodnia od snu "panokciowego" ciężko mi przejść nad tym do porządku dziennego.
Nie wierzycie? Ja też nie dowierzam, ale tak się dzieje. Wiele bym dała, by tak się nie działo, by sniły mi się kwiatuszki, sloneczka i same cuda...albo nic.

Nikogo nie zmuszam do wiary w to. Rozumiem, że temat może śmieszyć i bawić.
Po prostu ciężko mi było i nadal jest z tym "brzemieniem", chciałam to z siebie najzwyczajniej w świecie wyrzucić, bo wierzycie - lub nie - to straszne psychiczne obciążenie:(
Oczekiwałam, że może ktoś mi doradzi, pomoże, wczuje się w moją sytuację...
Tylko tyle. I aż tyle.

pozdrawiam cieplutko z Poznania
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 14:01   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Cieszę się i zadroszczę, że Wam KOchani paznokcie kojarzą się erotycznie ;)

Mi się niestety kojarzą od iluś lat - ze względu na te sny - z lekka traumatycznie.
I bynajmniej nie jest to - niestety - miłe przeżycie :<: .

Miłego dnia, pozdrawiam
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 10:38   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Ech...

nie napisałam, że wierzę w sny. Bzdura, jak ktos tak interpretuje. Opisałam tylko dziwny związek przyczynowo - skutkowy, który ma u mnie miejsce i z ktorym nie wiem co zrobić.
Może - jak napisałam - swoisty zbieg okoliczności. Nikomu jednak takich zbiegów nie życzę.
Opisałam tylko coś dla mnie bardzo dziwnego co zdarza mi się od 12 lat. Miałam dobre przeczucie, że wcześniej o tym nie pisałam, bo i po co?
Być wziętym za wierzącą w gusła?

Jestem katoliczką, ale nie jest moja wina, że śnią mi sie sny, po którym dzieje się coś niedobrego w moim otoczeniu.
I już żałuję, że opisalam tą "moją tajemnicę" na tym Forum. Chciałam sie podzielić czym, co mnie nurtuje od wielu już lat. Ale widzę, że niepotrzebnie. Czasami lepiej się nie uzewnętrzniać.
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-24, 22:08   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Gazdo
Mi w to też cięzko uwierzyć...
no ale tak jest... co mam zrobić? strzelić sobie w łeb? śnią mi sie paznokcie to ktoś po kilku dniach umiera. Może to tylko zbieg okoliczności, ale tak jest...
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-24, 21:47   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Może ja jestem czarownicą, a może wrózką...ale niestety (!!!) moje sny się sprawdzają:(
MOje sny wieszczą nowiną. Niestety czesto złą.

miałam się juz kiedys podzielić w tym watku moimi przeżyciami, ale jakoś nie mogłam....

Mam od wielu juz lat jeden sen, ktory zwiastuje śmierć...
Śnia mi sie paznokcie...
Zaczęło sie niewinnie. 12 lat temu pewnej nocy przysniły mi sie okropnie dlugie, czerwone paznokcie. Rano nadal o nich pamietałam... sen nie dawał mi spokoju. Zajrzałam w sennik, ktory ma moja mama... Przeszył mnie dreszcz - gdy sie snia paznokcie -" Szykuj żałobny strój, osoba z twojej rodziny lub otoczenia umrze wkrótce" - przeczytałam...
zdenerwowałam się, ale po kilku dniach zapomniałam o śnie...

Równo tydzien po nim umarł w dziwnych dość okolicznościach (niby samobójstwo, ale policja nie była pewna) mój 30-letni kuzyn...

Paznokcie śniły mi się jeszcze około 10 razy...
Kilka dni przed smiercią mojego Ojca Chrzestnego, Dziadka, Babci, Wujka, Przyjaciela i osób z nieco dalszej rodziny... czerwone paznokcie wskazywały zawsze na ta bliższą rodzinę, kilka razy śniły mi się jeszcze jasne paznokcie - wówczas umierała jakaś osoba z mojego otoczenia - sąsiad, czy dalsza krewna.... Zawsze sen był około tygodnia - 2 tygodni przed śmiercia...

Brzmi strasznie....prawda?
Odtąd wierzę, że sny sie sprawdzaja....:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group