1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o opinię wyniku tomografii komputerowej
Katarzynka36

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6853

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-06, 10:36   Temat: Proszę o opinię wyniku tomografii komputerowej
Tess
To cieszę się, że żadnych objawów Twój Mąż nie ma:)
I bardzo dobrze, że węzly są niepowiększone:)
Skoro zapalenie oskrzeli było dość ciężkie, wielce prawdopodobne, że ów guzek jest jakąś zmianą pozapalną po nim. I pewnie lekarze dlatego kazali odczekać i obserwować i zalecili kolejną kontrolę za 3 miesiące, wierząć, że guzka już nie bedzie. I oby tak było! Życzę Wam tego:)

Jednak... jestem ciekawa opinii moderatorów.

Osobiście skonsultowałabym chyba przypadek Męża u innego lekarza - pulmonologa, onkologa. Ale może jestem troszkę przewrażliwiona ;)

pozdrawiam cieplutko:)
  Temat: Proszę o opinię wyniku tomografii komputerowej
Katarzynka36

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6853

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-05, 23:12   Temat: Proszę o opinię wyniku tomografii komputerowej
Witaj Tess
A jakie były przyczyny dla której zrobiony został TK? Jakie dolegliwości? Czy jakieś objawy typu: kaszel, krwioplucie, duszności, zmeczenie, chudnięcie, większa męczliwość?

Nie jestem fachowcem - moderatorzy zapewne niebawem odpowiedzą, natomiast wydaje mi się, że należy diagnozować dalej. Jest maleńki guzek, jest hypodensyjna zmiana w śledzionie, lepiej to wszystko sprawdzić.
Pewnie to nic groźnego, ale dla własnego, świętego spokoju, może lepiej dopominać się o dalsze badania. Takie jest moje, osobiste zdanie.

pozdrawiam cieplutko:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group