1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: grzybol100 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4636

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 17:16   Temat: grzybol100 - komentarze
[komentarz dodany przez: grzybol100: 2010-08-25, 16:47]
W mojej miejscowości jest nasz znajomy, 54 lata, dość podobna sytuacja, z tym że u niego guz był większy, ale jemu lekarze zdiagnozowali raka złośliwego po operacji dopiero...
------------------------------------

Grzybol!
Jeśli lekarze chcą operować i zmiana ma tylko 16 mm (rzadko się udaje wykryć guza w płucach o wielkości 16 mm), to macie ogromną szansę na wyzdrowienie!
Rozumiem szok, że coś jest w płucu, ale nie ma co czekać, trzeba to zoperować i martwić się co najwyżej później. Na razie cieszcie się, że w tym nieszczęściu macie wiele szczęścia - wykryty we wczesnym stadium guzem złosliwy jest uleczalny. A może się okazać, że mamy guzek to nie jest złosliwe stwór, więc radośc jeszcze większa.
Grzybolku - jest stres, niepokój, lęk - ale dla dobra Mamy trzeba operowac óki jest jeszcze małe!!!!!!!!

pozdrawiam cieplutko
  Temat: grzybol100 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4636

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-16, 22:35   Temat: grzybol100 - komentarze
Grzybol
Tak, niestety - u mojego Taty okazało się, że rak, objawów prawie żadnych, łagodne pokasływanie - odkrząkiwanie od czasu do czasu...

Wiesz, niestety, rak płuca jest tak wredny, że nie trzeba palić aby Go mieć:( Mój Tata palił, rzucił 23 lata temu, a ma rodzaj, ktory powstaje nie od papierosów... Udało się jednak załaać na operację

Więc Grzybol życzę Ci - jesli sie okaże (trzymam kciuki by nie było raka), że to guz zlosliwy, by było to we wczensym stadium i b Mama Twoja mogła miec operację!!!
To najważniejsze...
Póki co - czekaj na TK - może rzeczywiście to tylko jakieś pozapalne zmiany?! Oby, życzę Wam tego:):)

pap
  Temat: grzybol100 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4636

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-16, 20:57   Temat: grzybol100 - komentarze
[komentarze dotyczą tego wątku]


Grzybol!

U nas, tj. u mojego Taty, lekarz zalecił zrobić szybko prywatnie kilka markerów. Wszytskie były idalnie w normie i raczej były przy granicy dolnej normy niz górnej. OB i CRP też było jak u zdrowego człowieka... a guz w płucu był...
więc niestety, markery są żadnym narzędziem diagnostycznym - przynajmniej w przypadku płuc...

Mam nadzieję jednak, że u Was bedzie dobrze i zycze, by ta najgorsza diagnoza się w Waszym przypadku nie sprawdziła!!!
pozdrawiam cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group