1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 27
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-24, 15:00   Temat: lopenka - komentarze
Basiu Kochana!
Wiem, że potwornie ciężko:( Pustka, ogromny smutek, żałoba. Ale Twój Tatuś napewno nie chciałby Cię widzieć w takim stanie... Musisz jeść! Musisz zacząć nabierać ciałka, nie chudnij więcej, proszę... Z czasem i uśmiech przyjdzie, ale nic na siłę... Daj sobie troszkę czasu...
Cieszę się, że inne sprawy prywatne zostały wyjaśnione:)
Ściskam Cie mocno:)

PS. dzięki za info na pw, miałam odpisać długaśnego maila, ale ostatnio zagoniona jestem strasznie, brakuje mi non stop czasu... nie wiem Ziemia się szybciej kręci?!
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-15, 12:51   Temat: lopenka - komentarze
Basieńko KOchana
Czytam i mimo wszystko niedowierzam:(

Przytulam Cię z całego serca, tak bardzo mi przykro...

Basieńko!
Tata już nie cierpi i nie meczy się, ale napewno bardzo pragnie byś teraz uważała na siebie, dlatego dużo siły Ci życzę i Kochana zadbaj teraz o siebie!
Aż się boję, że nadal nie jesz :-(
I wszystkie inne problemy, ktore masz, zostaw. Teraz uważaj na siebie, proszę!
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-10, 12:26   Temat: lopenka - komentarze
LOpenko!
Bo ja przyjadę do Kłodzka!!!

Nie dziwię się, ze boli Cie zołąek, jak nic nie jesz! Chyba musisz iśc do lekarza, bo anemii się nabawisz o innych konsekwencjach nie wspomnę:(:(:( To może być już - tak jak pisał Mrakad - psychiczna bariera i może będa potrzebne jakieś słabe antydepresanty, byś się pozbierała...
Martwię się o Ciebie Basiu :-( :-( :-(
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-10, 11:47   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko KOchana!
Odpisałam na pw

Trzymaj się cieplutko i jedz!!!!!!!!!!!!!!
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 14:29   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko!
Jak to nic nie jesz 8 dni!!? :shock:
Bo przyjadę, przełóżę Cie przez tyłek i dam kilka klapsów!!! Jestem starsza, a starszych trzeba słuchać! Marsz do lodówki i zjedz coś!
KOchana, rozumiem, że masz straszne problemy:( mogę się tylko domyślać, ale wiem chyba jakiej moga być natury, ale mimo wszytsko mussisz coś jeść! Dla swojego dobra, dla twojego Taty! Pal licho innych, którzy przysorzyli Ci tyle smutku, zadali bólu i cierpienia, na złość im Loenko nie daj się i jedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buziaki przesyłam i śćiskam okrutnie mocno!
_itsme_
A tym przez których cierpisz daj do wiwatu! Czy są warci Twojego cierpienia?!
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 13:01   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko witaj KOchana!

Mi tez troszkę trudno się połapać:(:(:(
Stąd też dopiero teraz piszę u Ciebie, inna sprawa, że od tygodnia mam roblemy zkompkiem i internetem:(
Basiu, jak u Taty???
Przykro mi, że masz dodatkowe problemy prywatne:( tak jakoś juz jest dziwnie w tym naszym życiu, że jak się wali, to się wali na całego, efekt troszkę domina:(

pozdrawiam Cię cieplutko, chociaż pogoda za oknem nie nastraja optymistyzcnie...
odezwij się:)
K.
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-03, 12:09   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko Kochana!
Boże, nie odzywcza się a my tutaj się o Ciebie martwimy:( i Twojego Tatę rzecz jasna... aż sę boję pytać co się dzieje??? :-(

ściskam mocno i odezwij się jesli będziesz mogła, proszę...
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-01, 18:04   Temat: lopenka - komentarze
Basińko KOchana
Co u Was? Jak Tatuś, jak Jego nerki?

przytulam Cię mocno...
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-31, 12:16   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko!
Pewnie Tata zdaje sobie sprawę, że czuje się coraz gorzej, ale z drugiej strony... Boże postawmy się na miejscu chorych! Jak się pogodzić z myślą, że się odchodzi? :shock: Co może myśleć Chory? _ "To może zostało mi kilkagodzin, a może kilka dni, jak będę umierał? uduszę się? Dostanę kwrotoku, będę cierpiał, wył z bólu? Boże, Basiu, niech Twój tata lepiej żyje nadzieją...Chyba, że jesteś taka silna, że jesteś w stanie mu powiedzieć - Tato odchodzisz.. Ja osobiście nie jestem i nie wyobrażam sobie, że coś takiego jesteś w stanie powiedzieć mojemu Tacie. Bo On odejdzie jak tylko to usłyszy:(
Nie dziwię się Basiu Twojemu Tacie, że robi plany... stara się może sam siebie podtrzymywać na duchu, żyje jeszcze nadzieją.. Może i dobrze, bo dla większości świadomość, że się odchodzi jest nie do przyjęćia i pogodzenia:(
Basieńko, ściskam Cię mocno!!!
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 21:57   Temat: lopenka - komentarze
Basiu
Tak bym Ci chciała pomóc w tych ciężkich chwilach...
Nie mam jednak zbyt wielu możliwości:(
Przytulam Cię ogromnie mocno do swojego serca i modlę się za Was :-(
Niech Tatuś Twój nie cierpi...

:/pociesza:/ :/pociesza:/
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 15:35   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko

:cry..:

przytulam Cię mocno...
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 13:14   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko KOchana
Tak mi rzykro, tak przykro, tak cięzko się tym pogodzić:(
:cry:
Nie pojmuję też dlaczego??? Dlaczego nasi Bliscy muszą tak cierpieć???
Nie pojmuję, nie mogę o tym myśleć, po prostu nie mogę tego znieśc ...

Lopenko Kochana, życzę by rocznica była przedce wszytskim spokojna...
I... by Twój Tatko nie cierpiał, bo to chyba najgorsze patrzeć na cierpienia i meki Ukochanej Osoby bez możliwości pomocy:(:(:(
ściskam najmocniej jak tylko mozliwe...

Grażynko, Tobie wyrazy współczucia...
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-29, 20:30   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko!
Nie odzywasz się i się martwię:(
Jak tata sie czuje???
pozdrawiam cieplutko:)
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 18:23   Temat: lopenka - komentarze
Lopenka
Oj, to prawda, że raczysko wysysa energię nie tylko z chorego, ale z całej rodziny...
U nas tak jest... Choruje Tata, ale wszytscy chodzimy strasnzie struci, enerfgii zero, wszytscy nerwowi, podminowani:(
W pracy powinnam świecić przykladem, sypać nowymi pomyslami i projektami, a ja czuję ciągle zerową wenę twórczą i moje myślenie to tylko... Tata i Jego choroba:( Już się boję, że praca mocno ucierpi i moi współpracownicy, ale w sumie... to niewiele mnie to obchodzi, bo w tej sytuacji to takie malo ważne, wrecz banalne. Liczy się teraz tylko Tata. To by był z nami jak najdłużej..

Buziaki Basieńko:)
  Temat: lopenka - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 13:33   Temat: lopenka - komentarze
Basiu!
dzielna Kobitka z Ciebie:)
Tatuś może być dumny z upartej Córki:)

Bardzo, gdzie tam bardzo - ogromnie sie cieszę, że załatwiłam troszkę spraw i udało się z wizytą u pani dr. A jak jeszcze poświęciła Ci tyle czasu, to rzeczywiście rewelacja:):):)

Mam nadzieję, że Tata weźmie leki i poczuje się leiej - ulży mu napewno!!!!
Walcz dalej, jak Lwica:)
My walczymy jutro:)

buziaki, dobrego Dnia!!!
papa
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group