1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ból i środki uspokajające
Katarzynka36

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-27, 22:06   Temat: Ból i środki uspokajające
Martusiu!
Przykro, że musisz już wracać, ale tam na Ciebie też czekają Twoi Bliscy... Ciężkie takie "rozdwojenie" między 2 krajami. Zawsze podziwiam wszystkich emigrujących za ich silny charakter. Mnie tęsknota by chyba zabiła:(

Marto, a masz opcje, że w miare czesto możesz odwiedzam Mamę i Siostrę? Bo teraz pewnie bardzo tego będą otzebowały, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to dla Ciebie łatwe zadanie:(

Dużo dobrego Marto, mam nadzieje, ze Wam się poukłada w miarę, że pustka nie bedzie tak ogromna... Życzę spokoju, wiary no i szczęsliwej podróży...

pa
  Temat: Ból i środki uspokajające
Katarzynka36

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-15, 11:05   Temat: Ból i środki uspokajające
Martusiu!
Dobra decyzja, że dłużej bedziesz z Mamą. Ona bardzo Cię potrzebuje...

Tak, jak piszesz - potrzeba czasu...
:tull:
Trzymaj się cieplutko...
papa
  Temat: Ból i środki uspokajające
Katarzynka36

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-08, 22:02   Temat: Ból i środki uspokajające
Martusiu
Przed południem przeczytałam Twój ranny post, że Tata jest niespokojny, że nic nie je, że ciężko mu się oddycha:(
minęło kilka godzin a czytam, że Twój Tatuś odszedł :shock:
koszmar jakiś...
dobrze, że On juz nie cierpi...

Najgłębsze wyrazy współczucia.... brak słów o prostu
Przytulam Cię do serca
:/pociesza:/
  Temat: Ból i środki uspokajające
Katarzynka36

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-26, 01:23   Temat: Ból i środki uspokajające
M.K.
No 9 Hemogl. to rzeczywiście nie jest zbyt dużo:(
A Tata je nadal mało? Czy jest w stanie jeść dużo owoców i warzyw? ( sok z buraków świeżych jest świetny na krew, sok z pokrzywy, no i pietruszka do wszytskiego). Tylko pytanie, czy Tata będzie chciał to jeśc....

Tez słyszałam, że w niektórych szpitalach od razu te zastrzyki zapisują po chemii...
Niestety, chyba trzeba trafić na wspanialego lekarza, albo trzeba się "postawić" dr i po prostu zażądać wypisania recepty...
Oosbiści jak ostatnio pytałam onkologa po chemii co można Tacie dać, to mi odpowiedział krótko - jak hemoglobina spadnie poniżej 10 to się bedziemy martwić... A nie lepiej zapobiegać, by nie spadła... Lekarze mają różne podejącie, walcz albo zażądaj leków wzmacniających! Wiem, że on są drogie więc może dlatego dr niechętnie je zapisują:(:(:(
Trzymaj się ciepło!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group