1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-09, 14:50   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti Kochana

przytulam Ciebie i Najmłodszą...



[kontynuacja wątku w tym miejscu]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-05, 18:06   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Małżowinku Peti
Żegnam Cię...
Odpocznij

Peti
Przytulam

PS. I nie pojmuję nadal dlaczego ludzie mający tyle lat życia przed sobą musą odejść...
Ludzie w sile wieku...
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-04, 00:03   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
KOchana Peti
KOchana Najmłodsza

najszczersze wyrazy współczucia...



Gosiu
Dałaś Mężowi najpiękniejszą lekcje miłości. I przy okazji Nam...

Przytulam do serducha...
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-27, 20:09   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti
Jak będziesz mogła napisz słówko...

Strach zagląda nam w oczy mocno:(
ściskam przeogromnie
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-13, 23:58   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti KOchana
Transtec może powodować takie senne samopoczucie. To jednak bardzo silny lek...
No własnie może lepsza byłaby kombinacja leków słabszych, wzajemnie się uzupełniających? A Małżowinek konsumował już tramal? też daje różne skutki uboczne, ale chyba jest ciut słabszy niż transtec, a silny ból znosi dość dobrze. Mój Tata 15 lat temu zażywał go w dużych ilościach i normalnie funkcjonował (praca, prowadzenie auta - choć nie powinien).
A czy jak te plecki Małżowinka bolą to jakiś lek z grupy diclofenaków nie byłby dobry? (olfen, diclo duo).

pozdrawiam cieplutko:)
Myślę o Was i trzymam kciuki za Wątróbkę...



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-09, 22:29   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti KOchana
Oj, jak dzisiaj pozytywnie:)
Cieszę sie przeogromnie, że samopoczucie lepsze i twoje i Małżowinka:) Musi być dobrze, musi, musi:)
Peti rozumiem, że leki wspomagające walcząca wątróbkę typu sylimarol, essentiale forte lub cos innego zażywacie? Bo chyba dr pozwoli? zawsze to jakaś pomoc dla wątróbki i może choć ciut regeneracji...

pozdrawiam niezmiennie mocno:)

PS taka już cholerna ta choroba, że czasem bez wspomagaczy sie po prostu nie da, bo ile można udźwignąć i ile czasu można być pod wpływem ekstremalnego stresu? nasilniejsza psychika nie wytrzyma...
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-14, 11:23   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti!
Musi być dobrze!
Przesyłam mnóatqo dobrej energii, czytam cały czas choć nie zawsze mogę odpisać, bo mam cały czas problemy z kompkiem...

Trzymam kciuki za niskie Małżwinkowe markery! Niech spadają!

pozdrawiam cieplutko:)
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-07, 16:09   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Witaj KOchana Peti :)
Chwilkę mnie nie było na forum - przez problemy komputerkowe - ale już jesteś:)
Mam nadzieję, że wszytsko bedzie dobrze z tym LDH!!!
Musi być nie ma innej opcji ;)

A z okazji urodzinek życzę samych radosnych godzin, dni i lat :-D

ściskam mocno i pozdrawiam gorąco:)



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-29, 00:21   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
No to polecam jeszcze wątróbeczke, chyba, że już serwujesz:)
A pokrzywa to tabletki, czy w płynie? Mój Tata po płynnej pokrzywie mówił, że Go niemiłosiernie mdli:( A dr nie kazał Wam żelaza łykać w kapsułkach?

A Mąż mocno osłabiony, bo niska hemoglobina to jednak daje o sobie znać... ?


pozdrawiam cieplutko:)
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-28, 21:58   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti
Cieszę się ogromnie, że AFP obniżył się:) :)

Ja jak czekałam na tatę (dzienna chemia) to też widzialam mnóstwo przerażonych oczu :-(
ech...

Peti, z taka niską hemoglobinką Małżowinek dostaje chemię?
U nas onkolog mówił, że jak spadnie poniżej 10 to chemii nie bedzie...

pozdrawiam cieplutko
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-20, 22:04   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
o, i to jest należyty podzial obowiązków:):):)

pozdrowionka:)
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-10, 22:02   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti
NO to jesteś ciut młodsza ode mnie:):):)
Na hormony jeszcze raczej za wcześnie. Ale na nerwicę nie. Tym bardziej po takich przejściach...
te nierówne bicia serca to dodatkowe skurcze serca... jak mówią lekarze najlepiej nie zwracać na nie uwagi, bo dopóki nie dokuczaja zbyt mocno nie leczy się ich - ot tak są, miną i ok - takie jest podejście większości kardiologów u których z tym byłam... jednak to coś może dać się mocno we znaki... im bardziej na to cholerstwo zwracałam uwage tym szwankowało coraz bardziej... to skurcze nadkomorowe zapewne....
Magnez polecam szczególnie, że jak piszesz masz jeszze mrowienia - to objaw niedoboru mg, który wypłukuje się z organizmu pod wpływem stresu....
A stresu nie można kumulować, więc jeśli trzeba to popłacz sobie - nie duś tego w sobie...
i może chociaż jakieś delikatne ziolowe tabletki łykaj?
Hmm, też chciałam być Herkulesem, ha, nawet takim terminatorkiem, ale organizm mobilizuje się jak potrzeba, a jak jest dobrze to wlaśnie wtedy daje o sobie znać...
uważaj na siebie!
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Katarzynka36

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-10, 15:46   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti
Neuropatia z tego co pamietam to skutek uboczny chemii - przykurcze, drętwienia, nóle kości i mięśni itp. Zapytaj lekarza prowadzącego koniecznie...

Co do twoich objawów - zapewne dorobiłaś się nerwicy - zbyt dużo stresów...
Znam to, też przerabiałam długo i przerabiam, ale jest lepiej - te napady kołatania - szybkiego pulsu masz takie znienacka, czy po prostu szybciej się meczycz i serce skacze po 130? Serce bije szybko, ale róno, czy masz wrażenie jakby biło nierówno? tak jakby stanęłó, po czym chwila przerwy, potem uderzy mocniej, potem znowu inaczej, albo czujesz takie jakby serce podskoczyło w klatce?
Na dzień dobry proponuje magnez - aczkolwiek nie w ilościach hurtowych, poniewać masz niskie ciśnienie, a mg obniża też ciśnienie. I ja też tak mam - niskie ciśnienie a puls wysoki - znam to niestety z autopsji... może jakies delikatne ziołowe uspokajające chociaż?

pozdrawiam cieplutko:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group