1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: etm35 - komentarze
KasiaKasiaKasia

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 33553

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-05-20, 21:13   Temat: etm35 - komentarze
etm35,
Nie wiem czy naszej historii nie użyłam tego samego zwrotu. Sercd się kraje. Tata dawniej jak stal, nie do zdarcia nagle stał zależny od nas. Od tego czy ktoś mu coś poda, wytrze nosek. Ajj poryczałam sie.
Najgorsze przed Tobą, ale dasz rade. Siły przyjda.
  Temat: etm35 - komentarze
KasiaKasiaKasia

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 33553

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-05-03, 12:32   Temat: etm35 - komentarze
etm35,
Moje wszystko kręciło się wokół taty.
Pomimo, że była mama to czułam sie odpowiedzialna za niego.
Za porada Madzi70 wsielam 2 tygodnie opieki nad rodzicem.
To nie był normalny tryb. Ja zaniedbałam w sumie wszystko, ale warto było i nie żałuję.
Pozdrawiam!. Trzymaj się:*
  Temat: etm35 - komentarze
KasiaKasiaKasia

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 33553

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-19, 23:32   Temat: etm35 - komentarze
etm35, moj tato tez był rozkapryszony...

Fajnie sie mówi, ale nie moze byc tak, że zmieniacie swoje życie o 180 stopni (chyba, ze jest Wam to na ręke).
Moze lepiej odczekać. Jak juz bedzie bolało czesciej to moze tata sie zdecyduje na HD. Tylko czy HD bedzie na Was czekało?:/.


Raz na radioterapii w Krk usłyszeliśmy od pewnej "pańci", że ona powinna być przyjeta poza kolejnością bo leczy się onkologicznie.
Mniej więcej 20 osób padło ze śmiechu.

Etm dbaj o siebie!!!
  Temat: etm35 - komentarze
KasiaKasiaKasia

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 33553

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-19, 21:04   Temat: etm35 - komentarze
Właśnie. Jak u Was?
  Temat: etm35 - komentarze
KasiaKasiaKasia

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 33553

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-12, 22:29   Temat: etm35 - komentarze
etm35. Kukam codziennie w sumie na Wasz temat.

Mój tata nie wiedział, że przychodzi do niego HD. Do końca żył ze świadomością, że to "prywatna przychodnia". Podejrzewam, że zareagowałby podobnie jak Twój.

Wiem, że HD to nic złego, ale nie próbowałam nawet ojca prostować, w głowie już miał zakodowane HD= nic dobrego, a szkoda;/.

Rozumiem Cie, czas bezsilności. Będzie jeszcze gorzej, ale nabierzesz tyle sił, że dasz radę!

Pozdrawiam :*
  Temat: etm35 - komentarze
KasiaKasiaKasia

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 33553

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-08-01, 20:04   Temat: etm35 - komentarze
etm

Popatrz racjonalnie, takie rzeczy piszą tylko osoby, które żerują na ludzkim nieszczęściu. Wiadomo na takich najłatwiej zarobić.
Znam aż/ tylko 3 osoby, które poszły torem "znachorów". Opamiętali się i zgłosili się do szpitala bo SPRAWDZONE leczenie, niestety trochę już późnawo.

A i gdyby użycie czegoś takiego przyszło Ci do głowy to pomyśl sobie, że "to MÓJ TATA a nie KRÓLIK DOŚWIADCZALNY"

Pozdrawiam Kasia:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group