1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 22
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-15, 17:00   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Reszko, spróbuj nie nadinterpretowywać. Za przeproszeniem czepnęłaś się tej myśli, to nasza podświadomość w czasie snu wyrzuca z siebie to co gdzieś tam nagromadziło.
:)
Przytulam Cię cieplutko.

PS. A może Babcia poprzez obecność w śnie chce Ci jakoś dopomóc, powiedzieć, że nad Wami czuwa? Na pewno nie chce Wam zaszkodzić. :)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-06, 13:16   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Reszka.78 napisał/a:
zmarli jak się śnią chorej osobie, to może oznaczać śmierć... Eh...

Reszko kochana, myślę, że na to nie ma reguły. Jeśli sny mają coś przepowiadać, to też zależy jak dana osoba się śni. Poza tym jeśli już przywiązujemy uwagę do swoich snów to powinniśmy odczytywać w kontekście do swojej sytuacji i jaki to był sen. Specjalnie nie przywiązuję uwagi do swoich snów, jednak ... coś w tym może być.
Przed wynikiem PET śnił mnie się mój (zmarły) Tata. Nie ukrywam, że stosunki między nami były średnie, a ja w sobie noszę jakiś żal do Taty (coraz mniejszy, bo pracuję na tym). Jednak ten sen z Tatą był radosny. Nie pamiętam co się śniło, ale pamiętam jako radosny. I wynik PET-a był dobry :) . Jeśli ten sen wiązać jakoś z rzeczywistością i z tym co się stało, to można w ten sposób, miałam dobry sen z Tatą, i wynik PET-a był dobry.
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-05, 20:11   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Nadzieja napisał/a:
Mamusia czuwa nademną.

Ja w to nie wątpię. :)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-04, 21:17   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Aniaha napisał/a:
Najfajniejsze sny to te... anestezjologiczne :mrgreen: Nic sie co prawda konkretnego nie sni ale to uczucie... błogości...

:-D
Uczucie błogości nadchodzi błyskawicznie, a gdy wybudziłam się po narkozie to nigdy nie czułam się tak wyspana. Co prawda po 5 minut z powrotem zasnęłam. :-D

[ Dodano: 2011-11-04, 21:18 ]
cleo33 napisał/a:
Aniaha napisał/a:
Czy ktoś wie o czym piszę?


Dokładnie dwa razy póki co miałam tę przyjemność ;)

Ja też dwa razy. :)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-04, 16:07   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Zebra napisał/a:
To dobrze, chociaż trochę ciepełka będzie :)

Tak, bo zbliżają się chłodne wieczory. Oprócz ciepełka ze stosiku, otulam Cię. :tull:

[ Dodano: 2011-11-04, 16:09 ]
Zebra napisał/a:
"Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.

U mnie jednak chyba nie ma aż tak, że czucie i wiara są silniejsze od 'nauki'. Jestem raczej 'racjonalna' z lekką nutą 'irracjonalności' ;)

[ Dodano: 2011-11-04, 16:11 ]
Katarzynka36 napisał/a:
Oczekiwałam, że może ktoś mi doradzi, pomoże, wczuje się w moją sytuację...

Myślę, że jednak część osób na tym forum się 'wczuło w Twoją sytuację'. Ponieważ nie jesteś jedyną tu z takimi przekonaniami. Jednak oprócz tego są tacy, którzy nie mają takich przekonań. :)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-04, 14:44   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Zebra napisała:
Ewentualnie pozostaje spalenie nas na stosie...
Zebro już malutki stosik przygotowałam ;) .
Oczywiście żartuję, i nie chcę aby to zostało traktowane jako wyśmianie, obśmianie itd. Bo tak nie jest.
A na symbolicznym stosiku chciałaby spalić to 'urażenie' :)
Wiara to jest wiara, jak samo słowo wskazuje. Jeśli byłyby dowody, to byłaby to nauka.
I tak jak napisał awilem, osoby, które nie wierzą w prorocze sny, też mają prawo wypowiedzieć swoje zdanie.
Jeśli jesteśmy czegoś pewni, mamy swoje przekonanie, którego chcemy bronić nawet gdy 'przysłowiowo' cały świat jest przeciwko nam to należy robić swoje - taka uwaga na marginesie.
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-03, 23:12   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Anelio, nie czuj się urażona, proszę. Ja nie chciałam.
Ten wątek 'erotyczny' w tym miejscu może i nie był na miejscu. Jednak czasami jakoś tak 'rozkręci' się dyskusja, że poleci nie w tym kierunku co nie potrzeba, bo komuś coś inaczej się skojarzy niż 'potrzeba'. Podobno 'skojarzenia to przekleństwa'. A moje 'nieszczęsne' poczucie humoru i głupie skojarzenia są wentylem na cały 'syf' tego świata (nie tylko na chorobę nowotworową). Nie było to z mojej strony złośliwością, jedynie 'lekkomyślnością'. I na pewno nie chciałam tu kpić z Twojej wiary.
:oops:
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:53   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
awilem napisał/a:
nie jakieś zęby

O tu zęby też, czasami jak najbardziej :mrgreen:

[ Dodano: 2011-10-25, 12:04 ]
iwka3219 napisał/a:
Rekwizyty i inne dziwactwa |kill|

A to miecz czy co innego??? :mrgreen:
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:28   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
AdArk napisał/a:
już sie boję, żeby nie były prorocze, na bo jak tak, wszyscy ze wszystkimi ;)

No właśnie ostrożnie z tymi marzeniami ;)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:16   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
AdArk napisał/a:
JustynaS1975 napisał/a:
Może być bez kostiumowo-awanturniczo
lub awanturniczo-kostimowo...zależy czy więcej bedzie kostiumów czy awantury ;) a o erotyzmie już zapomnieliśmy :lol:

W takim razie przygodowy plus rekwizyty :lediable:
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:02   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
AdArk napisał/a:
JustynaS1975 napisał/a:
iwka3219 napisał/a:
Ale co tam robiliscie to nie zdradze

Przyjemnie było???

Zgaduję, pewnie był to sen przygodowo-kostimowo-awanturniczo-erotyczny :-D

Może być bez kostiumowo-awanturniczo ;P
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 10:51   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219 napisał/a:
Ale co tam robiliscie to nie zdradze ;)

Przyjemnie było??? :-D
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 10:48   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Katarzynka36 napisał/a:
I już żałuję, że opisalam tą "moją tajemnicę" na tym Forum.

Kasiu nie należy żałować. Dyskutujemy tu. Niestety po wypowiedzeniu każdego zdania możemy spotkać się z krytyką.
I jeśli ktoś się myli co do nas, trzeba spróbować mu wyjaśnić naszą postawę w całej rozciągłości jak się da. I liczyć na to, że druga strona nas zrozumie. I jednak należy też się liczyć, że nie każdemu się to spodoba. Ale ja powtarzam, nie jestem jak ten dolar i nie muszę się wszystkim podobać ;) .
Jak to mówią, przecież możemy się pięknie różnić. :)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 10:42   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
AdArk napisał/a:
no tak, podobno jak Bóg chce kogoś pokarać spełnia jego marzenia :-D

:lol:
Ostatnio czytałam wywiad z Andrzejem Chyrą, w którym właśnie mówił o ostrożności z marzeniami. Oraz nie wiem czy oglądaliście film STALKER (nie wiem czy zachęcać do oglądania tego filmu, ponieważ jest to przyciężki traktat filozoficzny w pięknym ujęciu, jednak niektórych może znudzić, bez akcji) (reż. Tarkowski). Pokrótce: idzie trójka ludzi przez strefę, mają dotrzeć do komnaty. Gdy dotrą do komnaty i wypowiedzą swoje życzeniami, marzenia to każde z nich się spełni. Droga wyboista, poprzez różne zakręty, przygody, zawroty itd. Dochodzą do komnaty, i zaczynają się bać. Zaczynają się zastanawiać, czy tego naprawdę chcą. Czy to co chcą jest naprawdę dla nich dobre? Czy to nie skrzywdzi ich, czy to nie skrzywdzi innych? itd.
Film stawia same pytania, nie daje odpowiedzi.
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68032

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 10:21   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Gazda napisał/a:
a gdyby moje sny się sprawdzały, to miałbym bardzo duży harem

Na wątku U Gazdy to co się dzieje??? CO??? Tylko Ciebie kurna brak???
A i z marzeniami trzeba być ostrożnym.

[ Dodano: 2011-10-25, 10:26 ]
Gazda napisał/a:
nic więcej do roboty poza otwieraniem sobie piwa... zresztą. Przesadziłem. Piwa bym sam nie otwierał :-D

To by się Tobie szybko znudziło. [figielek]
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group